Aktualizace údajů u českých domén

Podle tiskové zprávy sdružení CZ.NIC úspěšně pokračuje aktualizace kontaktních údajů v záznamech u domén CZ. Nástroj pro ověření údajů využije denně přes 1 100 uživatelů. Pracovníci technické podpory sdružení CZ.NIC osloví denně průměrně 40 držitelů domén telefonem a rozešlou dalších přibližně 150 e-mailů s žádostí o úpravu kontaktních údajů. Proč je kontrola údajů u domény nezbytná?
reklama

Jak jsem tu již psal, od 1. října 2007 bude uveden do provozu nový systém pro správu domény CZ. Zjednoduší se pravidla její registrace a také klesne velkoobchodní cena za registraci české domény. I když kontrolu svých údajů neprovedete, nemusíte mít z převodu strach. Převedeny budou všechny domény bez rozdílu. Problém může nastat při prodlužování platnosti domén s chybnými kontaktními údaji. Takže neváhejte a kontrolujte.

Zdroj: Tisková zpráva CZ.NIC

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru