Aktualizace údajů u českých domén

Podle tiskové zprávy sdružení CZ.NIC úspěšně pokračuje aktualizace kontaktních údajů v záznamech u domén CZ. Nástroj pro ověření údajů využije denně přes 1 100 uživatelů. Pracovníci technické podpory sdružení CZ.NIC osloví denně průměrně 40 držitelů domén telefonem a rozešlou dalších přibližně 150 e-mailů s žádostí o úpravu kontaktních údajů. Proč je kontrola údajů u domény nezbytná?

Jak jsem tu již psal, od 1. října 2007 bude uveden do provozu nový systém pro správu domény CZ. Zjednoduší se pravidla její registrace a také klesne velkoobchodní cena za registraci české domény. I když kontrolu svých údajů neprovedete, nemusíte mít z převodu strach. Převedeny budou všechny domény bez rozdílu. Problém může nastat při prodlužování platnosti domén s chybnými kontaktními údaji. Takže neváhejte a kontrolujte.

Zdroj: Tisková zpráva CZ.NIC

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru