Zpomalení administrace

Mám takový zajímavý problém (www.tatanamaterske.cz) pomalou administraci. Jelikož se chystám udělat ještě několik stránek na drupalu přešel jsem na multihosting (www.datahousing.cz; program multi maxi). Než jsem mi povadlo stránky rozchodit trochu jsem se natrápil ale už z větší části fungují. Ovšem mám problém s administrací  když  se chci dostat do konfigurace nebo v logu do hlášení stavu  po chvíli se objeví chyba serveru 500. Stránka zešedne, načítá a za chvilku zahlásí chybu. 

 
Stránky jsem nainstaloval na lokálu a vymazal všechny moduly, které jsem mohl chvíli bylo vše ok. Ale je to tu znovu. Nestalo se někomu něco podobného? 
 
Možná je to jen nějaké hloupé nastavení předem dík za jakoukoli pomoc.
 
Profile picture for user Jan Polzer

Typicky jde o nějaký problém v .htaccess nebo přešvihnutí limitů v PHP: max_execution_time, memory_limit, post_max_size, upload_max_filesize... Problém, který vygeneruje chybu, by měl být vidět v nějakém error logu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru