Záložky v článku

Zdravím všechny Drupalisty,

nevím si již delší dobu rady s tím, jak si můžu v článku vytvořit záložky, které mi zobrazí další detaily k článku. Něco jako zde odkaz, stránka obsahuje hlavní info, obrázek, název + další informace k článku, které zůstanou po otevřením záložky např. OBSAZENÍ vždy stejné + se mi zobrazí další informace k článku v záložce obsažené. Drupal na to má modul Quick Tabs, ovšem s tím rozdílem, že se mi stále zobrazuje stejný Titulek a stejná URL adresa což já nechci, chci mít vždy Titulek totožný s názvem záložky a název záložky v URL.

Používám Drupal 6, jestli má někdo s tímto problémem zkušenosti, prosím o radu. Třeba by to šlo řešit pomocí Views ale nevím bohužel jak.

Děkuji všem Martin

 

 

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím. Čistě teoreticky bych na to šel pomocí Views, u jehož položek bych vytvořil záznamy do menu v podobě Tabs. Pak vznikne něco podobného, jako je nad článkem: Zobrazit, Upravit, Sledovat atd.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru