Zálohovací program Copy2Backup 3.0 na světě

Třetí verze zálohovacího programu Copy2Backup je na světě. Přichází s přepracovaným uživatelským rozhraním, které je nyní mnohem více přívětivé k uživateli. Nová verze má také nové grafické prvky. Jak ikonka programu, tak logo a další grafické prvky prošly zásadními změnami.

Zálohování dat přesně pro vás

Novinek je více než dost, jejich kompletní seznam najdete na stránce s programem. Nejzajímavější je nově podpora FTP Uploadu a ZIP komprese s možností šifrování a rozdělování archivů. Kopírování z FTP je nyní až čtyřikrát rychlejší než v předchozí verzi.

Drobnou změnou je mírné navýšení ceny programu. Nadále platí, že registrovaní uživatelé mohou na novou verzi upgradovat zdarma.

Program se prozatím vzdal českého instalátoru. Novinkou je však podrobná česká nápověda v podobě PDF souboru s obrázky.

Stahujte, testujte a pokud si program nekoupíte, vyplňte alespoň dotazník a vyjádřete co se vám na programu líbí/nelíbí.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru