Vzdálená instalace Windows pomocí webového prohlížeče

Instalace operačního systému na dálku je běžným jevem zejména v oblasti linuxových systémů. Lze ji však provést i v případě Windows – jak ostatně dokazuje jedna webová stránka, která se tomuto problému věnuje. Ba co víc, každý si může vzdálenou instalaci Windows vyzkoušet pomocí webového prohlížeče.

Máte-li o tuto bezplatnou službu zájem, navštivte stránku http://aho.cz/humor/. Neberte ji však příliš vážně. Spíše než jako trenažér slouží jako výborná pomůcka k pobavení. Dozvíte se odpovědi na otázky, kde systém najde chybějících 27 bajtů potřebných pro instalaci systému, co se stane po opravě překřížených souborů, jak se formátuje ventilátor, že obrázky Pamely Andreson nejsou kompatibilní s instalovaným systémem a mnoho dalších věcí, o kterých jste zatím určitě nevěděli.

Musím přiznat, že tip na tuto skvělou a zábavnou IT stránku není můj, ale našel jsem jej na serveru ITBIZ.cz, za což jeho autorům velice děkuji. Tímto vám také doporučuji jeho návštěvu.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru