Vytvořte si vlastní komiks. Online.

Teplý jarní víkend přichází a láká nás to ven. Pokud se i přesto rozhodnete zůstat doma, mám pro vás tip na zajímavou stránku, se kterou si třeba užijete spoustu legrace. Tedy v případě, že jste tvořiví, či moderně řečeno kreativní. Stripgenerator vám umožní vytvářet si vlastní kreslené příběhy, komiksy. Vše velmi jednoduše a online.
reklama

Blogování pomocí komiksů

Služba Stripgenerator je flashová aplikace, ve které si můžete vytvořit kreslený příběh s několika okénky. Počet okének komiksu myslím není omezen. Vkládat můžete černobílé postavičky a objekty, které se vzájemně mohou překrývat. Výsledkem pak může být početná řada kombinací. Nebyl by to komiks bez oblíbených mluvících bublin. I ty jsou součástí Stripgeneratoru.

Stripgenerator - vlastní komiks online

Pokud se na stránkách zaregistrujete, můžete tvořit vlastní galerie komiksů a umožníte ostatním uživatelům, aby vám k vašim dílkům posílali komentáře.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru