Vytvořte si vlastní komiks. Online.

Teplý jarní víkend přichází a láká nás to ven. Pokud se i přesto rozhodnete zůstat doma, mám pro vás tip na zajímavou stránku, se kterou si třeba užijete spoustu legrace. Tedy v případě, že jste tvořiví, či moderně řečeno kreativní. Stripgenerator vám umožní vytvářet si vlastní kreslené příběhy, komiksy. Vše velmi jednoduše a online.

Blogování pomocí komiksů

Služba Stripgenerator je flashová aplikace, ve které si můžete vytvořit kreslený příběh s několika okénky. Počet okének komiksu myslím není omezen. Vkládat můžete černobílé postavičky a objekty, které se vzájemně mohou překrývat. Výsledkem pak může být početná řada kombinací. Nebyl by to komiks bez oblíbených mluvících bublin. I ty jsou součástí Stripgeneratoru.

Stripgenerator - vlastní komiks online

Pokud se na stránkách zaregistrujete, můžete tvořit vlastní galerie komiksů a umožníte ostatním uživatelům, aby vám k vašim dílkům posílali komentáře.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru