VMware Workstation 6.0 Beta zdarma ke stažení

Včera pozdě večer dorazila e-mailem zpráva informující o dostupnosti nové betaverze virtualizačního programu VMware Workstation 6.0. V seznamu novinek najdete podporu pro Windows Vista jako hostovaného operačního systému, podporu více monitorů, nebo možnost spuštění na pozadí bez uživatelského rozhraní virtualizátoru.
reklama

Novinky pro vývojáře

Správci systémů ocení možnost skriptování s novým VIX API 2.0. Pro vývojáře je zase přichystána novinka v podobě vestavěného virtuálního debuggeru. VMware Workstation spolupracuje s vývojovými prostředími Visual Studio a Eclipse, což umožňuje přímé ladění programů ve virtuálním operačním systému. Jde o opravdu skvělou věc, díky které si nerozhasíte vlastní operační systém a ve virtuálním stroji můžete nakonfigurovat prostředí podle potřeb aplikace.

Stahujte...

Sériové číslo získáte bezplatně po vyplnění dotazníku na adrese www.vmware.com/wsbeta. Poté si budete moci stáhnout 167 MB velký instalátor pro Windows, případně další pro linuxové systémy.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru