Views odpocet

Zdravim,

chtel bych se zeptat, zda-li by existovala moznost, jak vytvorit na webu blok, ktery by odpocitaval cas do akce v kalendari. Nasel jsem tento modul: http://drupal.org/project/field_countdown ale ten to zrejme umi pouze primo k clankum, ale ja bych to chtel nekde v bloku po strane. Sice vim, ze bych to mohl resit tak, ze bych pro kazdou akci nastavil cas a pustil odpocet, jenze to se mi nezda jako zrovna idealni, hledam zpusob, aby se to delalo samo. Pokud vlozim do kalendare akci, tak se k ni automaticky v bloku pustil odpocet. a po vyprseni se automaticky zacala odpocitavat dalsi akce. Pokud by jste mel nekdo reseni ci primo nejaky modul, budu vdecny.

Predem moc diky.
S pozdravem A.Z.

Fórum: 

Reklama

Neznám takový modul, ale neměl by být problém si to napsat.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

modul views. tam jde pro cas nastavit format Time ago. tuto radu jsem dostal na jiném foru, nicmene jsem nenasel ve views, kde by se dalo toto nastavit a odpověd jsem na prechozim foru jiz nedostal. Pokud by jste Vy vedel jak s tim to nalozit ...

No jo, ovšem Time ago je nastavení toho, jak se má zobrazit políčko obsahující nějakou časovou hodnotu. V tomto případě by vypsalo něco jako "Před 2 dny 3 hodinami". To ale není odpočet.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Nevim jak funguje modul field_countdown ale snad by ti šlo přes http://drupal.org/project/computed_field plus nějakej script co by odpočet animoval. Zobrazování v bloku bych řešil vytvořením bloku pomocí views kde bych danej field nechal zobrazovat pomocí contextual filters.

Přidat komentář