Videa nových operačních systémů

Microsoft i Novell se předhánějí v tom, jaké novinky a uživatelská vylepšení přinesou očekávané nové verze jejich operačních systémů. Po odložení Windows Vista na začátek příštího roku tak budeme mít možnost seznámit se se SUSE Linux Enterprise Desktop 10 jako prvním.

Pokud nepatříte mezi vyložené fanoušky linuxových operačních systémů, podívejte se na obrázky a video z připravované distribuce. Vylepšení zaměřených především na pohodlí uživatele je tam více než dost. Mě zaujalo například trojrozměrné otáčení pracovní plochy se snadným umísťováním okna aplikace. Ve firmě využijete vestavěné fulltextové vyhledávání dokumentů a podporu VBA maker v OpenOffice.org. To je jedna z věcí, která by měla umožnit větší nasazení tohoto open source balíku ve firmách.

Také Microsoft nabízí video s představením nejnovějších funkcí a vlastností Windows Vista. Video ukázky jsou hned dvě (jedna a druhá). Kdo má zájem, mže si prohlédnout i čtvrthodinové video vztahující se k MS Office 2007.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru