Vertrigo - přístupová práva

Dobrý den,

přenesl jsem webové stránky v Drupalu 6 na local na Vertrigo. Všechno běží, ale nezobrazují se mi obrázky vybrané modulem imagepicker, které jsou v adresáři /sites/default/files/imagepicker/13/_MG_2205.jpg. Místo nich se zobrazí pouze jejich popisek. Na webovém serveru se normálně zobrazují. Napadá mne, jestli to nějak nesouvisí s přístupovými právy, ale nevím, jak to řešit. Na serveru má adresář files práva 777.

Díky za odpověď.

Ivan

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, v sites/default/files zakomentujte řádky v souboru .htaccess. Tedy vložte na jejich začátek mřížku #.

návštěvník

Dobrý den,

to už jsem udělal, ale bez výsledku. Ale zřejmě se jedná o problém instalace Drupalu, protože jinak se k souborům dá normálně dostat. Protože už těch problémů je víc, tak stejně udělám migraci na novou instalaci D7. Ještě jsem to ale nedělal, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je nějaký doporučený postup? Co všechno musím přenést, abych na nic nezapomněl? Typy obsahů, uživatele, obsah, konfigurace?

Díky moc.

IV

Profile picture for user Jan Polzer

Obávám se, že Vám přenos Drupalu nepomůže, to je prostě problém přístupových práv k souborům. Nejjednodušší asi budete mít použití modulu Backup and migrate.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru