Tlačítka g+1, tweet, to se mi líbí

Zde na Maxiorlu je pod každým článkem tlačítko G+1, Tweet a To se mi líbí.

<br>

Jakým modulem pro drupal jsou dělaná?

návštěvník

Tento modul používám na svém webu (www.tatanamaterske.cz). Přednedávnem přestal fungovat facebook share. Proto jsem hledal náhradu použil jsem modul Facebook Share, který funguje. Ovšem řeším problém, jak dostat rámeček sdílej k ostatním ze service Links. Zkoušel jsem modul trošku upravit, ale nedaří se. Můžete mi prosím poradit na co se v kódu zaměřit. Čím , ovlivním umístění uvedeného rámečku.

Profile picture for user Jan Polzer

Já mám pocit, že totiž Facebook s tím Share tlačítkem jako takovým něco dělal a prosazuje místo něj jenom to "lajkovací" tlačítko.

Přijde na to, jak Service Links vypisujete, jestli je necháváte vkládat do proměnné $links nebo zda je ručně vypisujete někde v node.tpl.php. Modul Facebook Share neznám, nevím, kam to tlačítko dává.

Každopádně, pokud byste dal do stylů pro .art-postfootericons{ float: left; } a nějak zrušil <div class="cleared"></div>, který je v HTML kódu za tím share tlačítkem, tak se vám to zarovná.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru