Thaxonomy

Zdravím,chtěl bych navrhnout zobrazení webu tak, abych měl v hlavním menu 2 kategorie (stavební, technické).Po kliknutí na jednu z nich, ze načte stránka s danou kategorií a zobrazí se:1. popis o té kategorii (stavební)2. další podkategorie (voda, topení) a to zase s názvem a popisem kategorie (malý odstavec)
Po vybrání nějaké podkategorie, už budou jednotlivé stránky, nebo články se zakázkami.
Problém je ten, že jsem si vytvořil slovníky 2. Jeden je kategore a druhý podkategorie.Pak jsem si nadefinoval další pole, ve kterém na kategoriích mohu vybrat přiřazení ke kategorii.Vznikla mi vazba Stavební-->Voda-->Zakázka 1Problém je, že při vybrání Kategore stavební to už neukáže kategorii Voda a další přiřazené, ale píše, že k této kategorii nebylo nic přiřazeno.
Rád bych věděl, jak toto vyřešit, nejlépe pouze přes taxonomy bez views. Pokud to ale nejde, tak pak jak to udělat přes views a nebo jinak?Děkuji za odpovědi.

návštěvník

Nejsem si jistý, zda nějaké z těchto řešení by problém vyřešilo. Jde o to, aby se stránka z taxonomy chovala zároveň jako obsah. Jde do ní obsah vkládat a tak se tak vzhledově i chová, ale už nejde udělat to, aby po přidání pole s výběrem kategorie, se tato stránka přiřadila pod určitou kategorii tak, jako normální obsah (stránka node). Snad jsem to nyní upřesnil.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru