Thaxonomy

Zdravím,chtěl bych navrhnout zobrazení webu tak, abych měl v hlavním menu 2 kategorie (stavební, technické).Po kliknutí na jednu z nich, ze načte stránka s danou kategorií a zobrazí se:1. popis o té kategorii (stavební)2. další podkategorie (voda, topení) a to zase s názvem a popisem kategorie (malý odstavec)
Po vybrání nějaké podkategorie, už budou jednotlivé stránky, nebo články se zakázkami.
Problém je ten, že jsem si vytvořil slovníky 2. Jeden je kategore a druhý podkategorie.Pak jsem si nadefinoval další pole, ve kterém na kategoriích mohu vybrat přiřazení ke kategorii.Vznikla mi vazba Stavební-->Voda-->Zakázka 1Problém je, že při vybrání Kategore stavební to už neukáže kategorii Voda a další přiřazené, ale píše, že k této kategorii nebylo nic přiřazeno.
Rád bych věděl, jak toto vyřešit, nejlépe pouze přes taxonomy bez views. Pokud to ale nejde, tak pak jak to udělat přes views a nebo jinak?Děkuji za odpovědi.

Fórum: 

Reklama

Jestli jsem to dobře pochopil, pak Vám bývalo stačilo použít modul https://drupal.org/project/hierarchical_select. Ohledně přesunu z jednoho slovníku do druhého, zkuste https://drupal.org/project/taxonomy_manager

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Nejsem si jistý, zda nějaké z těchto řešení by problém vyřešilo. Jde o to, aby se stránka z taxonomy chovala zároveň jako obsah. Jde do ní obsah vkládat a tak se tak vzhledově i chová, ale už nejde udělat to, aby po přidání pole s výběrem kategorie, se tato stránka přiřadila pod určitou kategorii tak, jako normální obsah (stránka node). Snad jsem to nyní upřesnil.

Přidat komentář