Test připravenosti na Windows Vista

Windows Vista budou v obchodech v dohledné době, a tak nastává okamžik pro otestování počítače z hlediska jeho připravenosti na tento nový operační systém. V současné době jsou k dispozici zejména dva hlavní nástroje pro tento test kompatibility.

Windows Vista Upgrade Advisor asi není třeba představovat. Pochází přímo z dílny Microsoftu, provádí testy a na závěr doporučuje, které části počítače před přechodem na nový operační systém upgradovat.

Nový nástroj od ATI/AMD nazvaný Are You Windows Vista Ready? se spouští přímo prostřednictvím webové stránky s ActiveX prvkem. V přehledné tabulce zobrazí informace o grafické kartě, operační paměti, rychlosti procesoru nebo velikosti pevného disku. Dozvíte se, zda současné parametry splňují nároky Windows Vista, nebo zda byste měli nejprve svůj počítač upgradovat.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru