tabulky v celém Drupalu a css

Dobrý večer,
zastřelte mne hned. Jsem játro. Při vypnutí obrázků se mi ztrácel text a tak jsem chtěla podbarvit různé pozadí. Někde se mi to povedlo, ale u Table, td, th jsem dala červenou a ta se mi bohužel zobrazuje všude i při zapnutí obrázků. Musela jsem změnit kaskádový styl někde v systémovém souboru, protože je to rudé i v administraci. Na webu je to ve fóru: http://svj-makovskeho1339-1341.cz/forum .Dělala jsem to před pár dny a já si nemůžu vzpomenout, KDE jsem styl tabulky, řádku a buňky změnila. Prosim Vás, kde (v jakém souboru) se změní kaskádový styl pouze u tabulky, řádku a buňky?
Děkuji. l.lenek

Fórum: 

Reklama

Dobrý večer, při úpravě tématu by se mělo šahat jen do style.css, ne? Resp. do případných dalších css, které máte ve složce s tématem.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den, pane Polzere, tím jsem si vědoma, bohužel mi asi přeskočilo a upravila jsem to někde jinde. Prosim Vás můžete mi poradit? V jaké složce Drupalu a v jakém souboru css jsem změnila table, když jsou tabulky podbarveny červeně i v administraci Drupalu. Prosííím. Nemůžu to najít. Děkuji. l.lenek

Bohužel je mi líto, budete muset zapátrat sama. Já nemohu dělat neplacenou práci na nekomerčních projektech ostatních, taky potřebuju jíst a jezdit :-)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář