tabulky v celém Drupalu a css

Dobrý večer, zastřelte mne hned. Jsem játro. Při vypnutí obrázků se mi ztrácel text a tak jsem chtěla podbarvit různé pozadí. Někde se mi to povedlo, ale u Table, td, th jsem dala červenou a ta se mi bohužel zobrazuje všude i při zapnutí obrázků. Musela jsem změnit kaskádový styl někde v systémovém souboru, protože je to rudé i v administraci. Na webu je to ve fóru: http://svj-makovskeho1339-1341.cz/forum .Dělala jsem to před pár dny a já si nemůžu vzpomenout, KDE jsem styl tabulky, řádku a buňky změnila. Prosim Vás, kde (v jakém souboru) se změní kaskádový styl pouze u tabulky, řádku a buňky? Děkuji. l.lenek

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý večer, při úpravě tématu by se mělo šahat jen do style.css, ne? Resp. do případných dalších css, které máte ve složce s tématem.

návštěvník

Dobrý den, pane Polzere, tím jsem si vědoma, bohužel mi asi přeskočilo a upravila jsem to někde jinde. Prosim Vás můžete mi poradit? V jaké složce Drupalu a v jakém souboru css jsem změnila table, když jsou tabulky podbarveny červeně i v administraci Drupalu. Prosííím. Nemůžu to najít. Děkuji. l.lenek

Profile picture for user Jan Polzer

Bohužel je mi líto, budete muset zapátrat sama. Já nemohu dělat neplacenou práci na nekomerčních projektech ostatních, taky potřebuju jíst a jezdit :-)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru