Sledujte polohu raketoplánu Atlantis

Zajímá vás, kde se zrovna nachází raketoplán Atlantis? Není to náhodou přímo nad vaší hlavou? Díky internetu můžete sledovat jeho okamžitou polohu. Je to možné díky speciální službě Google. Podobně jako u Google Maps, i zde najdete běžné zobrazení zemského povrchu v podobě mapy nebo v podobě satelitních snímků.
reklama

Atlantis, ISS, Hubbleův teleskop a další

Na adrese www.n2yo.com najdete posunující se snímek zemského povrchu spolu s ikonkou symbolizující aktuální polohu raketoplánu Atlantis. Podobným způsobem můžete na téže stránce sledovat polohu Hubbleova teleskopu, mezinárodní vesmírné stanice ISS a několika známých satelitů.

Aktualizováno 22. 9. 2006 10:55
Jak na tu stránku teď koukám, zdá se, že tamní server je po přeinstalaci. Zobrazí se jen uvítací stránka Fedora Core a webserveru Apache. Doufám, že to zase brzy zprovozní...
Aktualizováno 23. 9. 2006 11:21
Takže problémy serveru přetrvávají, na vině je chyba hardwaru. Přeji provozovatelům www.n2yo.com úspěch při opravách.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru