Sledujte polohu raketoplánu Atlantis

Zajímá vás, kde se zrovna nachází raketoplán Atlantis? Není to náhodou přímo nad vaší hlavou? Díky internetu můžete sledovat jeho okamžitou polohu. Je to možné díky speciální službě Google. Podobně jako u Google Maps, i zde najdete běžné zobrazení zemského povrchu v podobě mapy nebo v podobě satelitních snímků.

Atlantis, ISS, Hubbleův teleskop a další

Na adrese www.n2yo.com najdete posunující se snímek zemského povrchu spolu s ikonkou symbolizující aktuální polohu raketoplánu Atlantis. Podobným způsobem můžete na téže stránce sledovat polohu Hubbleova teleskopu, mezinárodní vesmírné stanice ISS a několika známých satelitů.

Aktualizováno 22. 9. 2006 10:55
Jak na tu stránku teď koukám, zdá se, že tamní server je po přeinstalaci. Zobrazí se jen uvítací stránka Fedora Core a webserveru Apache. Doufám, že to zase brzy zprovozní...
Aktualizováno 23. 9. 2006 11:21
Takže problémy serveru přetrvávají, na vině je chyba hardwaru. Přeji provozovatelům www.n2yo.com úspěch při opravách.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru