Site off-line

Dobrý den,

ze serveru jsem si nahrál (zkopíroval) na localhost již funkční web. Databázi jsem pomocí mysqldump zazálohoval a importoval do db na localhostu. Import proběhl úspěšně, nicméně, když chci spustit web na localhostu, tak dostanu hlášku site off-line. Poradí mi někdo co s tím?

Předem děkuji

návštěvník

Odpovím si sám :-)

Bylo  to způsobeno tím, že db na serveru má jiné přihlašovací jméno a heslo než mysql na localhostu. Stačilo opravit v /sites/default/settings.php heslo a uživatele.

návštěvník

Já bych se nejdřív podívala, jestli jste připojen k databázi (MySQL) a pokud ne, určitě bych to přepsala. A asi né, na webhostingu budete mít zřejmě jiné nastavení než na localhostě.

sites/default/settings.php - ten otevřete a najděte řádek $db_url kde si musíte dle localhostu nastavit vše co tam patří: heslo, jméno, atd.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru