Provázanost čláknů

Dobrý večer, jak bych mohl ve Views provázat články na základě stejné hodnoty v typu pole text. Příklad mám dva typy obsahu Státy a Města. V článku typu obsahu Stát mám v textovém políčku hodnotu - Praha a tu samou hodnotu ve stejném textovém políčku, mám v článku typu obsahu Města. A teď chci aby se my v vedle článků typu obsahu Stát zobrazil v bloku odkaz na článek z typu obsahu Města , které mají stejnou hodnotu v tom textovém políčku např. ta Praha a naopak.
Dík

Profile picture for user Jan Polzer

No, toto bych řešil asi spíše pomocí tagů a tedy kategorií - pak by to šlo provázat velmi jednoduše a automaticky pomocí Views. Nebo tak, že doplním Entity Reference Field a u editace Státu budu vybírat články s městem - to by ale bylo ruční, ne automatické.

Když to máte řešeno textovými poli, tak bych asi zkusil Views a Contextual Filters, jenže už by se tam musela doplnit PHP podmínka.

návštěvník

Dobrý den, ten Contextual Filters jsem zkoušel, bohužel si nejsem jist co bych tam měl nastavit, jestli Obsah:Název políčka, našel jsem i tu PHP podmínku:

$node=menu_get_object();
return $node->field_moje_nazev['und'][0]['target_id'];

ALe bohužel mi to hlásí chybu:

Notice: Trying to get property of non-object ve funkci eval() (řádek: 2 v souboru /var/www/clients/client1/web3/web/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_argument_default_php.inc(53) : eval()'d code).

Tak nevím, kde je chyba.

Profile picture for user Jan Polzer

No zjevně to nenačte to node. Pokud máte View na stránce uzlu, zkusil bych ten první řádek takto:

$node = node_load(arg(1));

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru