Provázanost čláknů

Dobrý večer, jak bych mohl ve Views provázat články na základě stejné hodnoty v typu pole text. Příklad mám dva typy obsahu Státy a Města. V článku typu obsahu Stát mám v textovém políčku hodnotu - Praha a tu samou hodnotu ve stejném textovém políčku, mám v článku typu obsahu Města. A teď chci aby se my v vedle článků typu obsahu Stát zobrazil v bloku odkaz na článek z typu obsahu Města , které mají stejnou hodnotu v tom textovém políčku např. ta Praha a naopak.
Dík

Fórum: 

Reklama

No, toto bych řešil asi spíše pomocí tagů a tedy kategorií - pak by to šlo provázat velmi jednoduše a automaticky pomocí Views. Nebo tak, že doplním Entity Reference Field a u editace Státu budu vybírat články s městem - to by ale bylo ruční, ne automatické.

Když to máte řešeno textovými poli, tak bych asi zkusil Views a Contextual Filters, jenže už by se tam musela doplnit PHP podmínka.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den, ten Contextual Filters jsem zkoušel, bohužel si nejsem jist co bych tam měl nastavit, jestli Obsah:Název políčka, našel jsem i tu PHP podmínku:

$node=menu_get_object();
return $node->field_moje_nazev['und'][0]['target_id'];

ALe bohužel mi to hlásí chybu:

Notice: Trying to get property of non-object ve funkci eval() (řádek: 2 v souboru /var/www/clients/client1/web3/web/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_argument_default_php.inc(53) : eval()'d code).

Tak nevím, kde je chyba.

No zjevně to nenačte to node. Pokud máte View na stránce uzlu, zkusil bych ten první řádek takto:

$node = node_load(arg(1));

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář