Praktické ukázky Delphi for PHP v praxi

Nedávno uvolněný nástroj pro vizuální tvorbu webových stránek v kompletním vývojovém prostředí pro PHP, tedy Delphi for PHP, je povedená aplikace, jejíž ovládání je potřeba uchopit za správný konec. Podívejte se na průvodce tvorbou vaší první aplikace s využitím Delphi for PHP, přečtěte si informace pro tvůrce nových komponent využitelných s tímto vývojovým prostředím.

Delphi for PHP

Prosadí se Delphi for PHP na trhu?

Zmíněné a mnoho dalšího najdete na webu vývojáře komponent VCL for PHP, společnosti Qadram Software se bude o tento open source projekt starat i do budoucna. Kromě již zmíněné dokumentace, která se průběžně rozšiřuje, zde najdete množství praktických ukázek použití Delphi for PHP.

Od ukázek představujících Ajax, přes všelijaká tlačítka a změny vzhledu, přes ukázky napojení na datové zdroje, až po skutečné kompletní aplikace. Momentálně se tam nachází pouze dvě, a sice jednoduchý blog a elektronický obchod. Další ale určitě přibudou.

Delphi for PHP - blog
 
Jednoduchý blog vytvořený v Delphi for PHP

Delphi for PHP - elektronický obchod

Delphi for PHP samozřejmě zvládne i elektronický obchod s administračním rozhraním

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru