Praktické ukázky Delphi for PHP v praxi

Nedávno uvolněný nástroj pro vizuální tvorbu webových stránek v kompletním vývojovém prostředí pro PHP, tedy Delphi for PHP, je povedená aplikace, jejíž ovládání je potřeba uchopit za správný konec. Podívejte se na průvodce tvorbou vaší první aplikace s využitím Delphi for PHP, přečtěte si informace pro tvůrce nových komponent využitelných s tímto vývojovým prostředím.
reklama

Delphi for PHP

Prosadí se Delphi for PHP na trhu?

Zmíněné a mnoho dalšího najdete na webu vývojáře komponent VCL for PHP, společnosti Qadram Software se bude o tento open source projekt starat i do budoucna. Kromě již zmíněné dokumentace, která se průběžně rozšiřuje, zde najdete množství praktických ukázek použití Delphi for PHP.

Od ukázek představujících Ajax, přes všelijaká tlačítka a změny vzhledu, přes ukázky napojení na datové zdroje, až po skutečné kompletní aplikace. Momentálně se tam nachází pouze dvě, a sice jednoduchý blog a elektronický obchod. Další ale určitě přibudou.

Delphi for PHP - blog
 
Jednoduchý blog vytvořený v Delphi for PHP

Delphi for PHP - elektronický obchod

Delphi for PHP samozřejmě zvládne i elektronický obchod s administračním rozhraním

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru