pár maličkostí mi nefunguje na webu

Dobrý den,
na www.babylonie.cz mám problém se kterým si nevím rady. V levém bloku nazvaný babylonie.cz mám odkazy mířící na různé subdomeny této domény. V menu jsem zadala absolutní adresy i s http:// a když kliknu na odkaz směruje mne to např. na http://www.babylonie.cz/http://zubari-stomatologicke-kliniky.babylonie.cz
Nevíte prosim Vás co s tím?

Druhý problém mám s anketou a s odkazem Starší ankety. V oprávnění jsem zrušila ukazování výsledků pro anonymní, přihlášené a oprávnění mám jen já jako admin. Spustila jsem cron, vyprázdnila cache a přesto se mi odkaz v anketě pořád ukazuje. Prosim vás, poradíte mi někdo jak odkaz zrušit? Děkuji.

A ještě jeden dotaz. Vytvořila jsem galerii pomocí image a Pinacle a zajímalo by mne, jestli jde image propojit s IMCE abych fotky mohla nahrávat do určitých složek. Při výrobě této galerie jsem několikrát byla nucena ji celou vyprázdnit, a to fakt není moc pohodlné.

Děkuji vám za případnou pomoc. Hezké odpoledne všem :)

Fórum: 

Reklama

Zdá se mi to, nebo máte nový design? U těch subdomén nevím, celé je to nějaké divné.

Blok s anketou - pokud Vám to stačí ukrýt pomocí CSS, pak do style.css doplňte toto:

#block-poll-0 .links{
  display: none;
}

Pokud to chcete úplně odstranit z kódu, musela by se přepsat šablona pro daný blok.

Pinacle galerie neznám. Každopádně pro třídění obrázků nahrávaných pomocí modulu Image doporučuji modul FileField Paths.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den, jsem se přepsala, omlouvám :) se, modul se jmenuje Piclens. Vytvořila jsem ji dle vašeho video návodu. Blok s anketou upravím, děkuji.
Webové stránky jsou nové celé. Od textů až po galerii.A samozřejmostí je Drupal. Ta anketa se vůbec chová všelijak. Když hlasuji přehodí mne to do galerie a hlasy to nebere.
A ty odkazy mne vyváděj z míry. Mohl byste se mi prosim vás podívat dovnitř? za úplatu :) samozřejmě. Potřebuji aby web fungoval bezvadně. e-mail: info@babylonie.cz. Děkuji. L.H.

Přidat komentář