pár maličkostí mi nefunguje na webu

Dobrý den,
na www.babylonie.cz mám problém se kterým si nevím rady. V levém bloku nazvaný babylonie.cz mám odkazy mířící na různé subdomeny této domény. V menu jsem zadala absolutní adresy i s http:// a když kliknu na odkaz směruje mne to např. na http://www.babylonie.cz/http://zubari-stomatologicke-kliniky.babylonie…
Nevíte prosim Vás co s tím?

Druhý problém mám s anketou a s odkazem Starší ankety. V oprávnění jsem zrušila ukazování výsledků pro anonymní, přihlášené a oprávnění mám jen já jako admin. Spustila jsem cron, vyprázdnila cache a přesto se mi odkaz v anketě pořád ukazuje. Prosim vás, poradíte mi někdo jak odkaz zrušit? Děkuji.

A ještě jeden dotaz. Vytvořila jsem galerii pomocí image a Pinacle a zajímalo by mne, jestli jde image propojit s IMCE abych fotky mohla nahrávat do určitých složek. Při výrobě této galerie jsem několikrát byla nucena ji celou vyprázdnit, a to fakt není moc pohodlné.

Děkuji vám za případnou pomoc. Hezké odpoledne všem :)

Profile picture for user Jan Polzer

Zdá se mi to, nebo máte nový design? U těch subdomén nevím, celé je to nějaké divné.

Blok s anketou - pokud Vám to stačí ukrýt pomocí CSS, pak do style.css doplňte toto:

#block-poll-0 .links{
  display: none;
}

Pokud to chcete úplně odstranit z kódu, musela by se přepsat šablona pro daný blok.

Pinacle galerie neznám. Každopádně pro třídění obrázků nahrávaných pomocí modulu Image doporučuji modul FileField Paths.

návštěvník

Dobrý den, jsem se přepsala, omlouvám :) se, modul se jmenuje Piclens. Vytvořila jsem ji dle vašeho video návodu. Blok s anketou upravím, děkuji.
Webové stránky jsou nové celé. Od textů až po galerii.A samozřejmostí je Drupal. Ta anketa se vůbec chová všelijak. Když hlasuji přehodí mne to do galerie a hlasy to nebere.
A ty odkazy mne vyváděj z míry. Mohl byste se mi prosim vás podívat dovnitř? za úplatu :) samozřejmě. Potřebuji aby web fungoval bezvadně. e-mail: info@babylonie.cz. Děkuji. L.H.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru