Odkaz číst dál

Dorbý den,
chtěl jsem se zeptat jakým způsobem máte řešený (udělaný) odkaz Číst dal na homepage. Výpis článků máte pomocí view což jsem si také udělal,ale nevím jak přidat políčko Číst dál. Děkuji za odpověď
Petr

Fórum: 

Reklama

Ve Views mám normálně zobrazení úvodníků (teaser), a to včetně odkazů. No a jejich součástí je odkaz Číst dál. Případně si můžete pohled v daném View naklikat pomocí políček a tam je i přímo pole s odkazem na článek.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den,
ve views jsem přidal pole "Content revision: Odkaz (Odkaz)" a nastavil u textu "Formatter" na "Shrnutí nebo oříznutí". Chci, aby se mi "Odkaz" zobrazoval jen když došlo k oříznutí nebo shrnutí. Dá se "Délka oříznutí" měnit dynamicky podle volného místa v bloku (responzivní zobrazení) ?
Děkuji.

To máte špatně. To má být pole bez toho Content revision. Odkazujete na aktuální obsah, nikoli na jeho revizi. Alespoň předpokládám, že to tak plánujete.

Pokud to máte pomocí polí, pak si myslím, že nejde nastavit zobrazení odkazu Číst dál podle toho, zda se jiné pole ořízlo nebo je celé. Pokud chcete odkaz pro další čtení zobrazovat podmíněně, řešil bych to tak, že ve Views nastavím zobrazení Obsahu v režimu třeba Úvodník no a Úvodník ve správě zobrazení daného obsahu nakonfigurujete tak, aby se zobrazoval daným způsobem. Doporučuji si tam pomoci moduly Display Suite a https://www.drupal.org/project/readmore nebo https://www.drupal.org/project/smart_trim

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář