Odkaz číst dál

Dorbý den,
chtěl jsem se zeptat jakým způsobem máte řešený (udělaný) odkaz Číst dal na homepage. Výpis článků máte pomocí view což jsem si také udělal,ale nevím jak přidat políčko Číst dál. Děkuji za odpověď
Petr

Profile picture for user Jan Polzer

Ve Views mám normálně zobrazení úvodníků (teaser), a to včetně odkazů. No a jejich součástí je odkaz Číst dál. Případně si můžete pohled v daném View naklikat pomocí políček a tam je i přímo pole s odkazem na článek.

návštěvník

Dobrý den,
ve views jsem přidal pole "Content revision: Odkaz (Odkaz)" a nastavil u textu "Formatter" na "Shrnutí nebo oříznutí". Chci, aby se mi "Odkaz" zobrazoval jen když došlo k oříznutí nebo shrnutí. Dá se "Délka oříznutí" měnit dynamicky podle volného místa v bloku (responzivní zobrazení) ?
Děkuji.

Profile picture for user Jan Polzer

To máte špatně. To má být pole bez toho Content revision. Odkazujete na aktuální obsah, nikoli na jeho revizi. Alespoň předpokládám, že to tak plánujete.

Pokud to máte pomocí polí, pak si myslím, že nejde nastavit zobrazení odkazu Číst dál podle toho, zda se jiné pole ořízlo nebo je celé. Pokud chcete odkaz pro další čtení zobrazovat podmíněně, řešil bych to tak, že ve Views nastavím zobrazení Obsahu v režimu třeba Úvodník no a Úvodník ve správě zobrazení daného obsahu nakonfigurujete tak, aby se zobrazoval daným způsobem. Doporučuji si tam pomoci moduly Display Suite a https://www.drupal.org/project/readmore nebo https://www.drupal.org/project/smart_trim

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru