Oblíbené adresy dostupné odkudkoli?

Byl jsem upozorněn na zajímavý projekt, který filozofií vychází z oblíbených položek internetových prohlížečů, ale nabízí mnohem více možností. Projekt je zaměřen hlavně na mladé lidi a všechny, kteří aktivně pracují s internetem. Účelem je nabídnout službu umožňující přidat, uchovat, administrovat a především sdílet oblíbené odkazy napříč internetem.
reklama

Dále pokračuje vyjádření od tvůrce projektu: "Důležitou předností je nezávislost na prohlížeči nebo počítači a možnost disponovat oblíbenými adresami kdykoliv a a odkudkoliv. Za největší přínos považujeme možnost sdílet (veřejné) odkazy prostřednictvím NICKu uživatele (lze i bez registrace). Asi je z toho patrné, že cílem není hromadné přidávání odkazů na velké a slavné portály =)), ale jedinečných odkazů v internetu. Těch několik unikátních odkazů, které se velmi těžko hledají, ale když už je jednou najdete, stojí Vám za to si je uchovat, možná i sdílet s přáteli.

Snažili jsme se vytvořit velmi přehledné a intuitivní rozhraní, což lze vysledovat už z logovací stránky, která nabízí hned několik možností. Po vepsání NICKu uživatele a stisknutí „searchů systém prohledá a vrátí všechny veřejné odkazy hledaného NICKu uživatele. Při připsání NICKu a hesla Vás systém zaloguje a pokud zadáte do posledního pole i odkaz, systém jej automaticky přidá do vašeho úložiště. Práce se systémem je tedy velmi rychlá a příjemná.

Do budoucna vznikne více funkcí, více možností. Aktuálně jsme integrovali možnost ověřit existenci odkazů, což osobně považuji za velmi příjemné. Pracuje se na plnohodnotné české a anglické verzi, fóru a dalším rozšíření.

Každý si pochopitelně vytvoří vlastní názor a zhodnotí, jestli mu služba nabízí to co hledá nebo dokáže využít. Vítáme jakékoliv konstruktivní komentáře, které nám pomohou posunout tento projekt do dalšího stádia vývoje."

Vyzkoušet si tuto službu můžete zdarma na adrese http://mylinks.cz/. Pokud sem přidáte komentář k tomu, jak vás zmíněná služba zaujala, budu rád.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru