Oblíbené adresy dostupné odkudkoli?

Byl jsem upozorněn na zajímavý projekt, který filozofií vychází z oblíbených položek internetových prohlížečů, ale nabízí mnohem více možností. Projekt je zaměřen hlavně na mladé lidi a všechny, kteří aktivně pracují s internetem. Účelem je nabídnout službu umožňující přidat, uchovat, administrovat a především sdílet oblíbené odkazy napříč internetem.

Reklama

Dále pokračuje vyjádření od tvůrce projektu: "Důležitou předností je nezávislost na prohlížeči nebo počítači a možnost disponovat oblíbenými adresami kdykoliv a a odkudkoliv. Za největší přínos považujeme možnost sdílet (veřejné) odkazy prostřednictvím NICKu uživatele (lze i bez registrace). Asi je z toho patrné, že cílem není hromadné přidávání odkazů na velké a slavné portály =)), ale jedinečných odkazů v internetu. Těch několik unikátních odkazů, které se velmi těžko hledají, ale když už je jednou najdete, stojí Vám za to si je uchovat, možná i sdílet s přáteli.

Snažili jsme se vytvořit velmi přehledné a intuitivní rozhraní, což lze vysledovat už z logovací stránky, která nabízí hned několik možností. Po vepsání NICKu uživatele a stisknutí „searchů systém prohledá a vrátí všechny veřejné odkazy hledaného NICKu uživatele. Při připsání NICKu a hesla Vás systém zaloguje a pokud zadáte do posledního pole i odkaz, systém jej automaticky přidá do vašeho úložiště. Práce se systémem je tedy velmi rychlá a příjemná.

Do budoucna vznikne více funkcí, více možností. Aktuálně jsme integrovali možnost ověřit existenci odkazů, což osobně považuji za velmi příjemné. Pracuje se na plnohodnotné české a anglické verzi, fóru a dalším rozšíření.

Každý si pochopitelně vytvoří vlastní názor a zhodnotí, jestli mu služba nabízí to co hledá nebo dokáže využít. Vítáme jakékoliv konstruktivní komentáře, které nám pomohou posunout tento projekt do dalšího stádia vývoje."

Vyzkoušet si tuto službu můžete zdarma na adrese http://mylinks.cz/. Pokud sem přidáte komentář k tomu, jak vás zmíněná služba zaujala, budu rád.

Reklama

Přidat komentář