Obchodní web na drupalu

Dobrý den,

Asi začnu ze široka  a neodborně, ale chtěl bych se zeptat jaký je potenciál Drupalu pro mírně obchodní web, tím nemyslím konkrétně klasický e-shop. Už jsem si koupil sedmičkovou knihu, takže bych se s tím rád vypořádal v Drupalu. 

Má představa je taková, že budu nabízet např. 20 produktů, ke kterým se zobrazí náhled + tlačítko "kup teď" na které když kliknu, tak se zobrazí  formulář o např. 3 krocích, které když uživatel vyplní a potvrdí zobrazí se mu platební metody a může zaplatit. Jak se dá taková to věc v Drupalu řešit? Dám to vůbec někdy dohromady? záměrně jsem ještě vynechal že by se v tom procesu mělo generovat PDF, za které se vlastně bude platit...nebudu to zbytečně komplikovat.

Podle knihy jsem uspěšně Drupal instaloval, podle kapitoly v knize zvládl "web kulturního centra", instaloval nové téma z artisteeru, ale teď jsem na bodě mrazu. Nejraději bych už něco hotového :)

Díky alespoň za nějaký odrazový můstek  

 

 

Profile picture for user Jan Polzer

Já to dělal tu http://www.recomando.cz/objednat - včetně generování PDF pro fakturu a souboru pro licence, ale musel jsem si to celé napsat. Ostatně, už to generování specifického PDF (pokud nejde o prodej vždy stejného souboru), dává tušit, že bude potřeba alespoň trošku programování.

návštěvník

Díky moc odkazy prohlídnu, aspoň vím že ještě je co studovat :) 

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru