News letter a notifikácie

Ahojte, riešim teraz news letter neviem aké moduly nato najlepšie použiť. Formulár mám urobený cez webform, len napojenie ďalej mi moc nejde. Tak neviem či mi bude treba ešte nejaký modul alebo dačo inakšie nastaviť.

Nedávno sa mi dostali do pozornosti notifikácie, ktoré ma upozornia prehliadač, mozilla, opera, chrome, od pc až po mobil. Moja otázka znie či je niečo také aj pre D8?

Profile picture for user Jan Polzer

Moduly na newsletter? Simplenews a Swiftmailer. První pro mailing listy a druhý pro odesílání mailů přes externí FTP, aby vás při větším počtu odběratelů webhosting nezablokoval.

Obecně je lepší to řešit externí službou, která poskytne komfortnější nástroje k vytváření těch e-mailů.  Třeba český Smartemailing nebo Mailchimp. Na web si pak dáte je okénko pro přihlášení k newsletteru.

Případně mrkněte na službu Follow.it, která maily i notifikace posílá automaticky na základě článků a RSS výstupu z webu.

návštěvník

Ahoj, nahodil som Simplenews, sme nadmieru spokojný. Mám ale otázku je nejaký modul, ktorý mi po pridaní obsahu a publikovaní automaticky odošle emaili newslettrom?

Profile picture for user Jan Polzer

Tohle dělá přeci ten Simplenews, ne? Vydaný obsah daného typu odešle e-mailem odběratelům.

návštěvník

Práveže nám nič neodošle žiadne novinky... Dobre nám funguje pri posielaní propagačných materiálov. Ale pri napísaní článku alebo pri inom tvorenom obsahu. neodošle nič. Neviem či máme niečo zle nastavené.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru