Nalaďte si TV Microsoft

Když jsem nedávno hledal na internetu nějaké podklady pro práci v nástroji Visual Studio 2005, našel jsem stránku, která mi připomněla zajímavý web s videoukázkami nejnovějších vychytávek v produktech od Microsoftu.

Chanell 9 (http://channel9.msdn.com/) je web, na kterém najdete videa s praktickými ukázkami použití nových Microsoftích produktů. Mě osobně zaujaly názorné ukázky refaktoringu ve Visual Studiu 2005. Zajímavé jsou i další ukázky, stejně tak jako pohled na nové MS Office 2007, Windows Vista, ASP.NET a další.

Nejde o videa, kde by nějaký člověk sáhodlouze vykládal. Co jsem měl možnost shlédnout, tak trvalo okolo deseti až dvaceti minut, přičemž velká část byla zaměřena prakticky. Po pár úvodních slovech kamera snímá monitor, na kterém přednášející provádí různé činnosti. Pomineme-li filmovou kvalitu, tak je na tom dobré to, že ukázky působí naprosto reálně. Je to jistě mnohem lepší než nasnímané screenshoty obrazovky doplněné výkladem. U videa na Channell 9 totiž přesně vidíte, jak člověk pracuje, jak dlouho to trvá a jde z toho dobře pochopit, jak je daná problematika složitá, či spíše jednoduchá.

Pokud vás produkty Microsoftu zajímají, určitě stránky doporučuji navštívit. Videa můžete brát i jako zajímavé tipy, které vám usnadní práci s vaším oblíbeným programem.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru