Moneybookers už i v češtině

Internetová peněženka Moneybookers je nyní k dispozici i v češtině. Uživatelům, kterým dělá angličtina problém se tak otevírá další osvědčený způsob převodu peněz pomocí internetu. V seznamu obchodů, kde můžete pomocí Moneybookers platit se tedy objevila i česká vlaječka, nicméně vzhledem k tomu, že čeština je zde novinkou, očekávám první české obchody až za několik dnů, spíše bych si tipl několik týdnů.

S Moneybookers můžete platit například kredit na Skype (už máte novou trojkovou verzi?); v některých obchodech dostanete navíc při využití služeb Moneybookers slevu.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru