Mizející popisky (title, alt) obrázků u ImageFieldu

Najednou mi začaly mizet popisky u všech obrázků (title, alt), které mám na webu pomocí imagefieldu. Uprostřed práce jsem zjistil, že u nového nodu se neobjevují. Přesněji byly tam po prvním uložení, ale při dalším otevření zmizely. Pokračuje to pořád dál, u nodů, které jsem neotevřel, zůstávájí, ale stačí otevřít a uložit a ty texty prostě mizí.

Imagefield mám nastavený tak, že do jednoho políčka je možné vložit neomezený počet obrázků. V jiném typu obsahu mám ale jiné další pole, založené také na Imagefieldu, ale nezávislé na tom prvním a tam se děje totéž.

Netuším, kde by mohla být chyba. Mám to na lokále, nehlásí to žádné chyby. Dost jsem s tím ale experimentoval. Instaloval jsem ImageField Extended modul a taky FileField Sources, když to začalo zlobit, všechno jsem to vypnul.

Už jsem myslel, že mám obrázky na čas vyřešeny, chtěl jsem to už hodit ven naostro a těsně před koncem snažení taková pohroma. Budu vděčný za jakoukoliv radu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru