Lze zrychlit Vertrigo?

Dobrý den,

mám počítač s dostatečnou kapacitou výkonu a potřeboval bych zrychlit Vertrigo - zdá se mi, že vše trvá moc dlouho. Poradíte jak na to?

Předem děkuji za odpovědi.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den. Je to bohužel problém MySQL? které se ve vertrigu občas celé zpomalí. Bohužel jsem nikdy nepřišel na to, jakým je to nastavením. Zkuste tam překopírovat novou verzi MySQL, Vertrigo je poněkud staršího data.

návštěvník

No jo, ale jakou verzi? Máte s tím nějakou zkušenost? Nechce se mi do toho pouštět rovnýma nohama, protože s tím mám minimum zkušeností a je to pro mě tím pádem "nadlouho".:-)

návštěvník

Tak jsem zkoušel ten Web Platform Installer a nevím kde dělám chybu. Mě to dává úplně jiný screen než je tady (nejsou tam vůbec ty aplikace) o Php a MySQL tam ani řeči. Za to je tam NET.Framework, Silverlight IIS server a spousta dalších MS věcí pro vývojáře. Nebude to nějaká novější verze?

Zatím mi nezbývá než vrátit se k osvědčeným :-(

návštěvník

Dovolil bych si poradit ac jsem lama. Zapomente na Vertigo, taky jse s nim resil spoustu problemu, dle meho je to jiz prekonany software. Zkuste, dle meho nazoru, mnohem lepsi Mowes - http://www.chsoftware.net/en/mowes/mowesportable/download.htm

Profile picture for user Jan Polzer

Jenom jiná distribuce WAMPu, neřeší to základní problém - proč je MySQL na některých instalacích Windows tak ukrutně pomalé.

návštěvník

Jsem též permanentním začátečníkem... Léta jsem používal vertrigo a pak jsem jednoho dne zdrhl ke XAMPP. U XAMPP jsem s rychlostí spokojen a navíc je plně portable... takže není problém s přenášením, zálohou,...
Pokud XAMPP neznáš, tak doporučuji alespoň vyzkoušet.
xampp portable

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru