Jan na tabulky?

Zdravím, hledám nějaký modul na tvorbu jednoduché tabulky (potřebuji ceník) a nechce se mi dělat tabulka ručně v HTML. Myslela jsem, že nějaký modul pro Drupal 6 existuje, ale nemůžu ho najít. Prosím Vás, víte o něčem takovém? Děkuji l.lenek

návštěvník

Pane Polzere, děkuji, to jsem nemyslela. Vzhled tabulky si umím upravit sama. Mně je to divné, že nic takového neexistuje. Pro pětkovou verzi to přeci bylo. Co když budu připravovat stránky pro zákazníka a ten bude chtít si sám doplňovat data do tabulek (např. doplňovat ceník) a neumí HTML?
l.lenek

návštěvník

Děkuji, pane Polzere za tip, zjistila jsem, že musím stáhnout i CCK, tak jsem to udělala. Tabulky opravdu rodím postupně, vymyslet jak je definovat co nejednodušeji na zadávání dat do stránek je fakt na dlouho. Mám však ještě jednu prosbu o pomoc. Tabulky jsem si vytvořila pomocí modulu Matrix Field ale teď potřebuji do jedné buňky zadávat funkční odkaz (proklik) vedoucí na jinou stránku. Myslela jsem že bych u toho použila fck jenže já ho neumí nastavit, aby se mi i fck zobrazilo nad těma buňkama. Prosím Vás, mohl byste a nejen mne zasvětit do nastavení modulu FCK? (on je totiž v angličtině) verze Drupal 6.
Děkuji l.lenek

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím. Přiznám se, že Matrix Field moc nepoužívám, ale myslím si, že s FCKeditorem to spolupracovat nebude. Bohužel.

CO se týče zasvěcení do FCKeditoru, nemyslím, že by tam bylo něco složitého. Je to stejné, jako u WYSIWYG API a TinyMCE, s tím rodzílem, že místo TinyMCE tam nakopírujete jiný editor - FCKeditor.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru