Jaký hosting pro Drupal?

Muzete doporucit nejaky vhodny hosting pro Drupal pro web, ktery by casem treba mohl mit i trochu vetsi navstevnost?

Fórum: 

Reklama

Osobní zkušenost mám se službami Web4U, na jejichž hostingu mi Drupal jako na jednom z mála fungoval bez problémů. Na požádání upraví velikost paměti pro PHP skripty i podporu .htaccess a mod_rewrite. Ale samozřejmě jsou i jiní - má zkušenost praví, že hlavně horší :-)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den,

na základě výše uvedeného doporučení jsem před nedávnem přesedlal se svým webem na web4u, ale objevil se drobný problémek - nepracuje mi zde modul color (musel jsem zakomentovat v htaccess všechny řádky s mod_php, nicméně nevím, zda je to tímto). Povolil jsem práva zápisu (resp. CHMOD na 777) u všech složek a souborů, které dle mých znalostí s modulem color souvisí (sites/default/files), nicméně to nepohlo. Jakmile se pokusím změnit barevné schéma, refreshne se mi stránka bez CSS. Mohl by mi, prosím, někdo poradit, co s tím, popř. jaké nastavení domluvit s poskytovatelem hostingu, aby to fungovalo?

Děkuji.

Zdeněk

Hm, těžko říct. Nevidím důvod, pro čby modul Color neměl pracovat. Zkuste zakomentovat obsah souboru sites/default/files/.htaccess vložením znaku # na začátek každého řádku.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

To mi, bohužel, hází chybu serveru (500). Požádal jsem podporu Web4U o pomoc a musím říct, že zatím jsou skvělí (oproti mé předchozí zkušenosti s hostingem), zkusí si prý drupal nainstalovat a vychytat to přímo za chodu. Přesto bych chtěl moc poprosit resp. zeptat se, zda byste byl ochoten mi poslat nějaký .htaccess z Vámi provozovaných webů na web4u, u kterého modul color funguje. Porovnal bych to se svým a možná se mi podaří problém vychytat. Určitě napíšu, v čem to bylo, až na to přijdu, neboť web4u považuji za opravdu solidní hosting a tohle by mohlo některé zájemce odradit. Nějaké řešení se určitě najde.

Zdeněk

Dobrý den, :-) moc děkuji - s tou úpravou .htaccess v sites/default/files jste měl samozřejmě pravdu... já soubor pouze mazal (a neuvědomil jsem si, že se mi vzápětí vytvoří znovu) a pak jsem tomu dal ještě korunu, když jsem s tímto souborem překopíroval .htaccess v základní složce s drupalem a divil se, že mi to hází 500. Opravdu moc děkuji.

Zdeněk

To se stane (já to tak zmastil mnohokrát) :)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Ten colorpicker a taky vlastně cokoliv co využívá soubory v sites/default/files a hlouběji nefunguje, protože v sites/default/files se nachází další .htaccess, který je taky třeba upravit. To jenom tak BTW :)

Dobrý den, na hostingu od web4u mi nefunguje čistá URL, jde to nějak vyřešit?

Dobrý den. Úpravou pravidla v .htaccess, pokud si vzpomínám. Konzultujte s Web4U.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Na webhostingu http://lives.cz není problém s drupalem, testováno se spoustou modulů, (testovány verze 5.7, 6 a 6.2).

Díky za zkušenosti. Jinak ze zahraničních hostingů můžu doporučit HostGator. Viz moje Drupal websites and HostGator experience.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

a mohl bych se preptat, jake jsou zkusenosti s Hostgator s casovym odstupem? vyzkousel jsem par cizich hostingu a s neevropskymi byl celkem citelny problem s rychlosti nacitani stranek. predem diky

Jen ty nejlepší. Rychlost načítání můžete posoudit na tomto webu nebo na dalších, na které odkazuji v patičce Maxiorla. Vše mi běží na HostGatoru.

Možná jedna drobnost - pomalejší FTP. Ale fakt, že se mohu připojit přes SSH ke konzoli a dělat tam různé věci, to vynahradí.

Pro někoho by mohl být problém v automatickém zálohování. Prostor i kapacita na webu je "jakože" neomezená. Momentálně mám přes 4 GB a je to v pohodě. Ovšem pokud přešvihnete 50 000 souborů, už je automaticky zálohována pouze databáze.

Ale jak říkám, i přes pár drobností se to vyplatí. Drupal i WordPress na tom jedou úplně bez problémů.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Zdravím pane Polzer můžete mi prosímvás poradit,Hledám hosting pro Drupal.
Koukal jsem se na webhosting na HostGatorem přímo na
Baby Plan kde uvádějí že mají
•NEOMEZENÝ Domains
•NEOMEZENÝ Disk Space
•NEOMEZENÝ Bandwidth
•Shared SSL Certificate
To co tam píší NEOMEZENÝ Místo na disku to myslí vážně?
A ještě jedna otázka... Když jsi budu chtít obědnat u nich hosting třeba "Baby Plan" Tak to budu platit jenom poplatek jednou za 3 roky $7.95 tuhle částku? Ve výběru je na výběr
"Starting at $7.95/mo" nebo "3 Years - $7.95/mo"
co tím myslí? To když vyberu "Starting at $7.95/mo"tak je to automatycky na 3 roky?
Jo a co myslíte tím přešvihnete 50 000 souborů...Má to naněco vliv když to přešvihnu?
A poslední otázka v Hosticím programu
Compare All Hosting Plans - je "GOOGLE ADWORDS" částka
"$50 CREDIT" a "DEDICATED IP" a částka "$2.00/Monthly" co to je a musím to také zaplatit nebo je to jenom jako doplněk který se musí přiobědnat_?
Děkuji za vysvětlení...Jinak super dobře napsaná knížka Drupal

Dobrý den. Neomezené = neomezené. Je tam limit v počtu souborů, který nesmí překročit 250 000. Samozřejmě netuším, co se stane, když tam dáte 1 TB dat, neomezené je v tomto případě míněno tak, že si tam můžete dát třeba dvacet webů a nebudete limitován nějakým počtem dvou nebo tří gigabajtů jako jinde.

/mo = měsíčně.

Limit 50 000 - vliv to má jen na to, že pak web není automaticky zálohován.

Google AdWords - dostanete zdarma kupón na využití této služby v hodnotě 50 USD.

IP adresa - pokud nechcete sdílenou IP adresu, připlácíte 2 USD měsíčně.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

drupal na lives.cz (bez zvláštních nastavení): http://www.internationalartgallery.org/

Díky. Ozvěte se mi prosím na mail.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Maj nějakej zmatenej popis programů. Na úvodní stránce u programu "optimal webhosting" maj napsáno "Přenos dat za měsíc max. cca 30GB." a zároveň v přehledu je "Společné vlastnosti pro všechny naše hostingové programy: neomezený přenost dat".

Dál tam maj "Vypnutí Safe_Mod + 50%" (což mi mimochodem příde jako nefér, platit za vypnutí takový kraviny která stejně k ničemu pořádně neni. Schopnej hosting by si bez ní měl v klídu poradit) a zároveň na konci výpisu " Vypnutí Safe_Mod (měsíčně) + 30% z ceny hostingu" .Tak jak

Všude navíc plno infa co jejich hosting umí ale zároveň tam neni ani taková informace jako memory limit

Už je asi trošku pozdě na radu, ale třeba někdo bude mít stejné dilema a zavítá do tohoto topiku.
Provozují http://www.blogus.cz - je to Drupal+Drigg na hostingu od Blueboard a můžu ho doporučit. Rychlost je výborná, zákaznická podpora taky, za tu cenu - vynikající. Zatím žádné problémy.

Vím, že toto téma je už sice staré, ale mám skvělé zkušenosti z webhostingem od firmy SITS: http://www.sits.cz/drupal-hosting tak kdyby někdo do budoucna potřeboval.

dobrý, kúpil som si knižku drupal a chcem si ho vyskušať niekde na  freehostingu, viete mi nejaký poradiť? dakujem

Dobrý den, zkuste Endora.cz.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

dakujem velmi pekne za rýchlu odpoved, už ho mam aj nainstalovaný, tak sa idem teraz s tým hrať čo to dokáže :-)

Zdravím, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s Drupalem u webhostingu C4? Díky

Webhosting C4 jsem doporučil několika provozovatelům webů s Drupalem a nikdo si nestěžoval.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Máme 2 drupalovské weby na hostingu SITS a musím říct, že nás jejich rychlost hodně mile překvapila. Měli jsme weby i u web4u, ale jakmile tomu dáte víc modulů, začíná jít odezva do stovek milisekund. Na stávajícím hostingu je to hodně svižné, takže můžu doporučit. Jinak mají takovou dobrou věc, že když už máte jeden hosting, tak ty další jsou jen za drobný příplatek, což nám jinde ještě dost chybí... :/

Přidat komentář