Jakou distribuci Drupal 8 nainstalovat?

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s distribucemi drupalu 8? Je nějaká, která mi zjednoduší vytvoření nového webu pro nabídku a organizaci akcí (workshopů, přednášek a setkání)? Akce se často opakují a potřebuji je zadávat jen výběrem (číselník) podle názvu akce s přidáním času, místa a případné doplňující informace. Potřebuji, aby se lidé mohli přihlašovat na akci - placení tam být nemusí, a jejich evidenci.

Poradíte mi někdo distribuci, která mi to zjednoduší? Děkuji.

Profile picture for user Jan Polzer

Osobně zastávám přístup, že méně je více. Proto nemám u WordPressu ani Drupalu rád připravené distribuce nebo kompletní instalace něčeho. Každý web je totiž specifický a je zbytečné tam mít balast, který nevyužiju.

Ale fajn distribuce, alespoň pro inspiraci, jak různé věci nastavit, je Thunder CMS. To, co popisujete, zvládá s přehledem základní instalace Drupalu. Přidejte si na to vlastní typ obsahu, nastavte si políčka, která u něj chcete vyplňovat a zobrazovat, hoďte tomu nějaký jiný, než výchozí vzhled a jste hotov.

návštěvník

Děkuji za tip. Ovšem obávám se, že to nepůjde jen se základní instalací. Když jsem něco velmi podobného před časem řešil v D7, musel jsem mimo jiné použít modul Entity Registration a řadu dalších (pathauto, transliteration,...), aby to trochu vypadalo. A zdaleka ne všechny jsou už pro D8. Ještě jsem se neprohrabával všemi moduly pro D8, takže nevím, zda je to vůbec řešitelné. Tak jsem chtěl vědět, zda není nějaké ucelené řešení. Díky.

Profile picture for user Jan Polzer

Tak jasně, já to nemyslel tak, že to bude úplně holá instalace bez podpory třeba meta tagů či sitemapy.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru