Jakou distribuci Drupal 8 nainstalovat?

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s distribucemi drupalu 8? Je nějaká, která mi zjednoduší vytvoření nového webu pro nabídku a organizaci akcí (workshopů, přednášek a setkání)? Akce se často opakují a potřebuji je zadávat jen výběrem (číselník) podle názvu akce s přidáním času, místa a případné doplňující informace. Potřebuji, aby se lidé mohli přihlašovat na akci - placení tam být nemusí, a jejich evidenci.

Poradíte mi někdo distribuci, která mi to zjednoduší? Děkuji.

Fórum: 

Reklama

Osobně zastávám přístup, že méně je více. Proto nemám u WordPressu ani Drupalu rád připravené distribuce nebo kompletní instalace něčeho. Každý web je totiž specifický a je zbytečné tam mít balast, který nevyužiju.

Ale fajn distribuce, alespoň pro inspiraci, jak různé věci nastavit, je Thunder CMS. To, co popisujete, zvládá s přehledem základní instalace Drupalu. Přidejte si na to vlastní typ obsahu, nastavte si políčka, která u něj chcete vyplňovat a zobrazovat, hoďte tomu nějaký jiný, než výchozí vzhled a jste hotov.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Děkuji za tip. Ovšem obávám se, že to nepůjde jen se základní instalací. Když jsem něco velmi podobného před časem řešil v D7, musel jsem mimo jiné použít modul Entity Registration a řadu dalších (pathauto, transliteration,...), aby to trochu vypadalo. A zdaleka ne všechny jsou už pro D8. Ještě jsem se neprohrabával všemi moduly pro D8, takže nevím, zda je to vůbec řešitelné. Tak jsem chtěl vědět, zda není nějaké ucelené řešení. Díky.

Tak jasně, já to nemyslel tak, že to bude úplně holá instalace bez podpory třeba meta tagů či sitemapy.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Aha! Jasně - nehledat distribuci a sestavit si to sám. Díky.

Přidat komentář