Jak vznikal web See Windows Vista?

Viděli jste již webové stránky představující nový operační systém Windows Vista? Najdete je na www.seewindowsvista.com. Jde o ryze multimediálně pojaté stránky. Virtuální průvodce vám povykládá svůj komentář a představí vám jednotlivé části webu, na kterých se tom videem jen hemží.

Docela mě pobavilo, když jsem delší dobu neprojevoval o nějakou akci na webu zájem. Psal jsem něco ve Wordu a najednou slyším klepání na sklo… Ano, ten virtuální moderátor mě upozorňoval, že bych mohl projevit nějakou iniciativu.

Desítka na webu

Pokud se vám tento web zalíbil, pak vás možná bude zajímat, jak vznikal. Asi sedmiminutové povídání v podobě online videa s možností stažení ve formátech pro iPod, PSP nebo Windows Media najdete na webu nazvaném jednoduše číslovkou 10. Konkrétně hledejte příspěvek SeeWindowsVista being built!.

Na webu 10, za kterým stojí Microsoft najdete spoustu dalších zajímavých materiálů v podobě videocastů. Doporučuji.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru