Jak vytvořit firemní web?

Stále více podnikatelů si uvědomuje, že internet je v jejich podnikání důležitý. Díky pár klikům můžete získat nejen dobrého pomocníka k propagaci firmy, ale i nové zákazníky. Pokud jste se rozhodli vytvořit firemní web, tyto informace jsou právě pro Vás.

Jasně definujte cíl webu. Stanovení cílů webových stránek pomáhá podnikatelům stanovit vhodnou strategii pro plnění těchto cílů. Když si správně stanovíte cíle a použijete nejvhodnější postupy, návštěvníci si vás vždy najdou.

Pečlivě si určete cílovou skupinu. Stanovení cílové skupiny by mělo být naprostým základem. Hned v úvodu byste si měli položit otázky jako: Kdo by měl být náš zákazník? Jaké jsou jeho potřeby? Co ho zajímá?

Přemýšlejte o tom,jak udělat web atraktivnější pro návštěvníky tak, aby se vraceli znovu a znovu. Vaše stránky každou vteřinu zápasí o pozornost s miliony dalších. Z tohoto důvodu efektivní a příjemný design je velmi důležitý.

Dále je dobré zamyslet se nad celkovou strukturu webu. Web musí být vybudovaný tak, aby byl srozumitelný pro vašeho zákazníka, aby mu rychle ukázal to, co hledá. Plán si můžete nakreslit na papír. Samotná struktura webu by měla být logicky uspořádaná, jednoduchá, intuitivní. A to i pro lidi, kteří přicházejí „z venku“ a vaši firmu neznají tak dobře jako vy.

Před námi pak vyvstává otázka: nechat si vytvořit web přímo na míru, nebo pomocí šablony?

Ceny webů na míru jsou o 20-30% vyšší. Je to dáno prací kodéra, designera, kteří musejí všechny funkce a požadovaný vzhled vytvořit od nuly.

Samozřejmně si můžete vybrat bezplatné šablony, které jsou k dispozici na řadě různých webů, ale to není nejlepší řešení. Bohužel, ty šablony nebývají příliš SEO-optimalizované a originální.

Pokud se chcete odlišit od ostatních, doporučujeme koupit Webové Šablony. Dnešní šablony výborně splňují požadavky uživatele a umožňují vytvořit web, který bude přizpůsobivý, čitelný a optimalizovaný pro vyhledávače. Díky jejich vysoké variabilitě se ani nemusíte bát, že by váš firemní web vypadal jako ostatní. Co je důležité při výběru šablony?

Templatemonster

Responzivita. Pokud si vybíráte šablonu, dbejte na to, aby byla responzivní. Díky tomu Váš web bude vypadat perfektně na všech zařízeních, nezávisle na rozlišení a formátu obrazovky.

Cloud

Cross Kompatibilita prohlížečů. Stejně tak je důležitá kompatibilita se všemi moderními prohlížeči. Každý má své oblíbené prohlížeče a nechce svůj utrácet čas.

Podrobná dokumentace. Rozhodně je plusem, pokud je k produktu dodávána dokumentace, která obsahuje podrobné informace o funkcích šablony a pomáhá uživateli při přizpůsobení a instalaci.

CSS  Kaskádové styly. Je také dobře, pokud můžete upravit šablonu pomocí CSS. Tak budete moci modifikovat a kombinovat barvy podle svých představ. Samozřejmě nechybí ani vyhledávací políčko, formulář pro odběr novinek, kontaktní formulář.

Takže, Tvorba Webových Stránek je snadná pomocí šablon. Pamatujte si, že spuštěním webu práce nekončí, ale začíná.  Vytvořte si firemní web, který Vám přinese úspěch.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: placená inzerce

Články označené jako placená inzerce jsou obsah, za který zadavatel inzerce zaplatil provozovateli tohoto webu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru