Jak se udělaá holka – fotky

Patříte také k více než třem stovkám lidí, které denně zajímá, "jak se udělaá holka"? Nedávno jsem si hrál s našeptávačem na Seznamu, tedy pomůckou pro rychlejší vyhledávání, která zobrazuje také počet použití hledaného výrazu. Jaké bylo mé překvapení poté, co jsem zkusil zadat slovo "jak"…

Reklama

Je opravdu zajímavé, co všechno na internetu hledáme. Vrtá vám hlavou, proč je ve zmíněném hledaném výrazu překlep? Odpověď je jednoduchá. Našeptávač totiž umožňuje rychlé vložení výrazu, který vyhledával již někdo jiný. No a protože spousta lidí hledá na internetu porno, sex a nahotinky, nenapadne je nic lepšího než použít nabídku našeptávače, který přichází se zajímavým tématem. Na začátku byl jednoduše překlep nějakého uživatele, který dychtil po informacích o dívčí masturbaci. Díky "konstrukci" našeptávače už to pak šlo samo.

Balení holek, startování webů, filmová tvorba

Mimochodem také další výrazy, které našeptávač Seznamu na slovo "jak" nabízí jsou velice zajímavé, např: jak se udělá dívka, jak sbalit holku, jak se líbat a až poté přichází na řadu výrazy typu jak jsme startovali web nebo jak se krotí krokodýli.

Je internet zdrojem užitečných informací? Ano je, ale sexuální apetit a touha po prasečinách nám nesmí zatemnit mozek…

Reklama

Přidat komentář