Jak se udělaá holka – fotky

Patříte také k více než třem stovkám lidí, které denně zajímá, "jak se udělaá holka"? Nedávno jsem si hrál s našeptávačem na Seznamu, tedy pomůckou pro rychlejší vyhledávání, která zobrazuje také počet použití hledaného výrazu. Jaké bylo mé překvapení poté, co jsem zkusil zadat slovo "jak"…

Je opravdu zajímavé, co všechno na internetu hledáme. Vrtá vám hlavou, proč je ve zmíněném hledaném výrazu překlep? Odpověď je jednoduchá. Našeptávač totiž umožňuje rychlé vložení výrazu, který vyhledával již někdo jiný. No a protože spousta lidí hledá na internetu porno, sex a nahotinky, nenapadne je nic lepšího než použít nabídku našeptávače, který přichází se zajímavým tématem. Na začátku byl jednoduše překlep nějakého uživatele, který dychtil po informacích o dívčí masturbaci. Díky "konstrukci" našeptávače už to pak šlo samo.

Balení holek, startování webů, filmová tvorba

Mimochodem také další výrazy, které našeptávač Seznamu na slovo "jak" nabízí jsou velice zajímavé, např: jak se udělá dívka, jak sbalit holku, jak se líbat a až poté přichází na řadu výrazy typu jak jsme startovali web nebo jak se krotí krokodýli.

Je internet zdrojem užitečných informací? Ano je, ale sexuální apetit a touha po prasečinách nám nesmí zatemnit mozek…

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru