Jak na kvalitní webové stránky?

Žijeme v době, kdy většina lidí hledá informace online. Z toho celkem jasně plyne, že kdo není na internetu, jako by nebyl. Pokud přemýšlíte nad svým vlastním webem, dáme vám několik tipů, kterých se držet.

Oslovit profesionála se vyplatí

Jsou sice různé editory, kde je možné si stránku poskládat, ale výsledek nemusí být nijak dokonalý. Nehledě na čas, který tomu musíte věnovat. Proto je vhodné raději oslovit profesionála, který ví, co má dělat. Tvoříme web stránky, které jsou skutečně kvalitní, a rozdíl mezi těmi z editoru je na první pohled jasně patrný. I díky tomu může web splnit svůj účel, pro který jste se rozhodli, že si ho necháte vytvořit a také spustit.

Respektujte cílovou skupinu

To je při tvorbě webu velmi důležité. Stejně jako u vašich produktů, tak i u vašich stránek je důležité přesně vědět, kdo je vaším zákazníkem. A tomu daný styl webu přizpůsobit. Roli zde může hrát hned několik věcí, jako třeba:

  • Věk
  • Pohlaví
  • Množství financí

To jsou jenom hlavní ukazatele, kterých je vhodné se držet. A těm se následně přizpůsobí tvorba, jejímž výsledkem bude parádní webdesign. Tedy vzhled, který se právě vašim zákazníkům bude líbit a bude je mnohem více motivovat ke koupi, nebo také ke konkrétnímu kontaktu.

Měl by nabízet i dobrý konverzní poměr

Ten se sice hodně řeší hlavně u internetových obchodů, ale to neznamená, že by s konverzním poměrem neměl být spojován jakýkoliv jiný web. Třeba i ten, který slouží jako vaše prezentace. Zde můžete sledovat třeba to, kolik lidí vás kontaktuje a poptá vaše sužby. A to v poměru k návštěvám, které se na vaší webové stránce objeví. I toto je u správného, funkčního a kvalitního webu důležité. Navíc už před tvorbou je dobré si ujasnit, co je váš konkrétní cíl, kterého budete chtít dosáhnout. U běžných webů to bývá právě poptávka, zatímco u obchodů nákup.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: placená inzerce

Články označené jako placená inzerce jsou obsah, za který zadavatel inzerce zaplatil provozovateli tohoto webu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru