Firefox 2.0.0.2 ke stažení

Nová verze oblíbeného webového prohlížeče Firefox obsahuje několik zajímavých vylepšení a bezpečnostních oprav, které stojí za povšimnutí. Ve verzi, která byla uvolněna 23. února 2007 najdete již také podporu nového operačního systému Windows Vista.
reklama

Bezpečnostní změny

Kompletní seznam bezpečnostních oprav v novém Firefoxu obsahuje opravu přetečení bufferu NSS, v médiích nedávno diskutovaný XSS a získání přístupu k lokálním souborům, ochranu proti zneužití ukazatele myši v kombinaci s CSS3, opravu správy paměti a další.

Firefox 2.0.0.2

Firefox pro Windows Vista

Majitelé nového operačního systému Windows Vista se mohou radovat z celé řady vylepšení Firefoxu, která umožní jeho bezproblémovější použití s tímto systémem. Mezi novinky patří také podpora více jazyků, konkrétně afrikánštiny, běloruštiny, kurdštiny a gruzínštiny. Pro české uživatele je pak méně podstatnou zprávou, že v německé jazykové verzi byl opraven problém s mylným označením některých souborů jako "pouze pro čtení".

Firefox v Česku ke stažení

Firefox můžete stahovat například ze stránek Czilla.cz nebo z webu Přejděte na Firefox. Uživatelé Firefoxu určitě budou informováni o aktualizaci automaticky a prohlížeč sám stáhne potřebné úpravy.

Firefox 2.0.0.2

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru