Firefox 2.0.0.2 ke stažení

Nová verze oblíbeného webového prohlížeče Firefox obsahuje několik zajímavých vylepšení a bezpečnostních oprav, které stojí za povšimnutí. Ve verzi, která byla uvolněna 23. února 2007 najdete již také podporu nového operačního systému Windows Vista.

Reklama

Bezpečnostní změny

Kompletní seznam bezpečnostních oprav v novém Firefoxu obsahuje opravu přetečení bufferu NSS, v médiích nedávno diskutovaný XSS a získání přístupu k lokálním souborům, ochranu proti zneužití ukazatele myši v kombinaci s CSS3, opravu správy paměti a další.

Firefox 2.0.0.2

Firefox pro Windows Vista

Majitelé nového operačního systému Windows Vista se mohou radovat z celé řady vylepšení Firefoxu, která umožní jeho bezproblémovější použití s tímto systémem. Mezi novinky patří také podpora více jazyků, konkrétně afrikánštiny, běloruštiny, kurdštiny a gruzínštiny. Pro české uživatele je pak méně podstatnou zprávou, že v německé jazykové verzi byl opraven problém s mylným označením některých souborů jako "pouze pro čtení".

Firefox v Česku ke stažení

Firefox můžete stahovat například ze stránek Czilla.cz nebo z webu Přejděte na Firefox. Uživatelé Firefoxu určitě budou informováni o aktualizaci automaticky a prohlížeč sám stáhne potřebné úpravy.

Firefox 2.0.0.2

Reklama

Přidat komentář