Drupal a Vertrigo

Začal jsem tvořit web v Drupalu 7 na serveru, ale potom jsem se rozhodl přenést ho na lokální PC. Nainstaloval jsem Vertrigo (na WIn7), překopíroval soubory Drupalu a přenesl databázi. Po spuštění na localhostu se normálně zobrazila titulní stránka, ale po kliknutí na jakýkoliv link se místo požadované stránky zobrazí VertrigoServ Welcome screen. Napadlo mne, že třeba stránky nejsou přístupné kvůli přístupovým právům, tak jsem zkoumal adresáře, kde byly stránky umístěny. Byly jen pro čtení. Pokoušel jsem se to změnit i pro podřízené adresáře, změna proběhla, ale po opětovném otevření byly znovu nastaveny na pouze pro čtení. Myslel jsem, že to souvisí s tím, že je to vše v adresáři Program Files. Nastavil jsem v vertrigo.conf jiný adresář a soubory zkopíroval tam. Tam se mi ale nepodařilo vůbec přihlásit, protože příkaz ?q=user v tomto adresáři nefunguje. Tak mi nějak dochází inspirace. Nemáte nějaký nápad?
návštěvník

Dobrý den,

 

díky za reakci. Zkoušel jsem obojí. Původně jsem ho zkopíroval, pak jsem to zkoušel i bez něj. S ním se zobrazuje Vertrigo Welcome screen, bez něj

Not Found

The requested URL /strat/user/ was not found on this server.

 

Ivan

návštěvník

Přeci jen jste mne navedl správným směrem. Problém byl v odlišné konfiguraci serveru a tím pádem bylo potřeba použít jiný .htaccess.

Díky moc.

Ivan

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru