Drupal: moduly Project a Project issue tracking s chybou

Pokud jste to včera nepostřehli, bylo vydáno upozornění na méně závažné chyby v doplňkových modulech pro redakční systém Drupal. Moduly Project a Project issue tracking umožňují spravovat informace o vašich projektech a řídí celou řadu přístupových práv k těmto projektům. Chyba spočívá v tom, že pokud uživatel získá identifikátor nodu k projektu, ke kterému nemá přístup, může sledovat aktivitu práce s CVS.

Řešením je instalace opravených verzí jak pro Drupal řady 4.7.x tak pro řadu 5.x:

Samotné jádro systému Drupal není ohroženo, jelikož se jedná o doplňkové moduly, které ne každý využívá. Pokud s projektovými moduly nepracujete, můžete v klidu čekat na připravovaný Drupal 6.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru