Drupal: moduly Project a Project issue tracking s chybou

Pokud jste to včera nepostřehli, bylo vydáno upozornění na méně závažné chyby v doplňkových modulech pro redakční systém Drupal. Moduly Project a Project issue tracking umožňují spravovat informace o vašich projektech a řídí celou řadu přístupových práv k těmto projektům. Chyba spočívá v tom, že pokud uživatel získá identifikátor nodu k projektu, ke kterému nemá přístup, může sledovat aktivitu práce s CVS.
reklama

Řešením je instalace opravených verzí jak pro Drupal řady 4.7.x tak pro řadu 5.x:

Samotné jádro systému Drupal není ohroženo, jelikož se jedná o doplňkové moduly, které ne každý využívá. Pokud s projektovými moduly nepracujete, můžete v klidu čekat na připravovaný Drupal 6.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru