Drupal: chyba v modulu CVS management/tracker

Nejnovější bezpečností hlášení z komunity okolo Drupalu se týká modulu CVS management/tracker a je označeno jako méně kritické. Tento modul není součástí jádra Drupalu, takže aktualizovat budou jen ti, kdo jej používají. Problém opět spočívá v XSS.
reklama

Postiženy jsou verze pro 4.7.x – 1.0, 4.7.x – 2.0 a 4.7.0. Aktualizace se nabízejí v podobě verze 4.7.x –1.1 nebo 4.7.x – 2.1.

Drupal 5 Beta 2

Mimochodem, pokud vás zajímá dění okolo Drupalu a ještě jste si nevšimli, je k dispozici již Drupal 5 Beta 2. Datum vydání finální verze zatím známo není, záleží na počtu lidí, kteří se do projektu zapojí.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru