Drupal: chyba v modulu CVS management/tracker

Nejnovější bezpečností hlášení z komunity okolo Drupalu se týká modulu CVS management/tracker a je označeno jako méně kritické. Tento modul není součástí jádra Drupalu, takže aktualizovat budou jen ti, kdo jej používají. Problém opět spočívá v XSS.

Postiženy jsou verze pro 4.7.x – 1.0, 4.7.x – 2.0 a 4.7.0. Aktualizace se nabízejí v podobě verze 4.7.x –1.1 nebo 4.7.x – 2.1.

Drupal 5 Beta 2

Mimochodem, pokud vás zajímá dění okolo Drupalu a ještě jste si nevšimli, je k dispozici již Drupal 5 Beta 2. Datum vydání finální verze zatím známo není, záleží na počtu lidí, kteří se do projektu zapojí.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru