Drupal 7 a WEDOS

Dobrý den,

máte někdo zkušenost s Drupalem 7 na wedosu? Chtěl bych tam přesunout stávající stránky, které běži na hostingu Cyberhost - zatím bez problémů, ovšem u wedosu nás zaujala nízká cena.

Díky za reakce

návštěvník

No ja mám stránku drupal 7 na wedos a v pohode ide,zatial nie je s tým žiaden problém,žiadne výpadky ani nič podobné. A ešte aj cena je priateľná a podpora je tam veľmi dobrá.Mala som tam aj drupal 6 ale tam som mala menší problém,ale s drupal 7 vôbec žiaden.Ja osobne som s nimi spokojná. Určite budem rozmýšlať že tam presuniem aj iné stránky lebo platiť okolo 80€ ročne za hosting sa mi zdá dosť veľa. Takže asi tak :-)

návštěvník

Petro, moc děkuji za odpověď. Zřídil jsem již u nich hosting a chystám se tam přesunout testovací stránky.

Jsou nutné nějaké úpravy? Ve fóru jsem četl něco o úpravě .htaccess, zatím z toho nejsem moc moudrý :)

návštěvník

Úpravy .htaccess jsou prakticky jedinou komplikací při přechodu k WEDOSu, ale protože je vše dobře popsáno ve FAQ, tak to nebyl problém. Výborně funguje i multisite. Používám tento hosting od loňského srpna a zatím nemám výhrady...

návštěvník

Já zatím bojuji s přechodem stránek. Funkční stránky www.zupabudecska.cz se snažím přemigrovat do prostor u wedosu, ale zatím se dostanu jen k chybě Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/data/web/virtuals/13440/virtual/www/includes/file.inc' (include_path='.:/data/web/virtuals/13440/virtual') in/data/web/virtuals/13440/virtual/www/includes/theme.maintenance.inc on line 29

Mohl bych poprosit o zaslání souboru .htaccess, který na wedosu máte? Obávám se, že je to tím, že na stávajícím hostingu jsem taky prováděl nějaké úpravy aby drupal fungoval a jsem z toho nějaký zmatený.

Profile picture for user Jan Polzer

Toto mi přijde spíše jako problém s oprávněníma k souborům. Proto nemůže file.inc připojit.

návštěvník

A pozrel si si toto?Sú tam zaujímavé veci,podla ktorých,je dobré si všetko nastaviť aby to spravne fungovalo:

http://kb.wedos.com/webhosting/zaklady.html

Alebo ich skús kontaktovať.

Podarilo sa ti to?

Petra

návštěvník

Čistou instalaci jsem nakonec rozchodil úplně jednoduše. Bohužel jsem zatím neměl moc času s experimentováním. Chci vyzkoušet naimportovat databázi s různě nastaveným systémem souborů a uvidíme.

Rozhodně moc děkuji za rady a dám vědět v čem byl zakopaný pes :)

návštěvník

Zdravím, mohu se zeptat na to multisite, jaké používáte? Standardní Drupal přes sites, nebo nějaký modul? Základní istalace v rootu? .htaccess původní "wedosácký", nebo upravený? Děkuju Libor

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru