Druhá aktualizace Delphi for PHP

Dnešního dne byl uvolněn druhý balíček aktualizací pro vývojové prostředí Delphi for PHP. V seznamu změn najdete například opravy prvku ListView, skrytí názvů pod nevizuálními komponentami, opravy mnoha chyb a také několik zcela nových komponent pro práci s MySQL, JQuery, Pear a pro kontrolu obsahu políček ve formulářích.

Jestliže toto vývojové prostředí již používáte, pak vás možná nepotěší, že Delphi for PHP Update 2 neinstaluje nové balíčky s komponentami automaticky. Je třeba váš ruční zásah, a to pomocí funkce Component | Packages a následného přidání těchto balíčků:

\vcl\packages\mysql.package.php
\vcl\jquery\jquery.package.php
\vcl\jsval\formvalidator.package.php
\vcl\PEAR\packages\pear.package.php

Původní oznámení (v angličtině) s detailnějšími informacemi a odkazem ke stažení Delphi for PHP Update 2 pro registrované uživatele, najdete na webu společnosti CodeGear.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru