Druhá aktualizace Delphi for PHP

Dnešního dne byl uvolněn druhý balíček aktualizací pro vývojové prostředí Delphi for PHP. V seznamu změn najdete například opravy prvku ListView, skrytí názvů pod nevizuálními komponentami, opravy mnoha chyb a také několik zcela nových komponent pro práci s MySQL, JQuery, Pear a pro kontrolu obsahu políček ve formulářích.
reklama

Jestliže toto vývojové prostředí již používáte, pak vás možná nepotěší, že Delphi for PHP Update 2 neinstaluje nové balíčky s komponentami automaticky. Je třeba váš ruční zásah, a to pomocí funkce Component | Packages a následného přidání těchto balíčků:

\vcl\packages\mysql.package.php
\vcl\jquery\jquery.package.php
\vcl\jsval\formvalidator.package.php
\vcl\PEAR\packages\pear.package.php

Původní oznámení (v angličtině) s detailnějšími informacemi a odkazem ke stažení Delphi for PHP Update 2 pro registrované uživatele, najdete na webu společnosti CodeGear.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru