Co hledáte na internetu vy?

Vyhledávač Jyxo před pár dny zveřejnil statistiky, ze kterých vyplývá, že uživatelé internetu a tohoto vyhledávače hledající konkrétní zboží mají největší zájem o mobilní telefony, digitální fotoaparáty a televizory. Zajímá vás, jak dopadla analýza stovky nejfrekventovanějších dotazů? Čtěte dále...

Nejčastěji hledaným druhem zboží mezi nejpopulárnějšími dotazy jsou bezesporu mobilní telefony. Uživatelé je hledají téměř v polovině případů (48,4%), následují je digitální fotoaparáty (14,6%) a televizní přijímače (7,6%). Zajímavý je souboj jednotlivých značek. U mobilů vedou Nokia a Sony Ericsson, významný podíl však získali asijští výrobci "chytrých" telefonů s vestavěným operačním systémem.

Mezi nejčastěji hledané televizní přijímače se kromě klasických televizorů zařadily také přijímače určené pro připojení k PC od firem Leadtek a TechniSat. Mobilní telefony i televizní přijímače uživatelé hledají zadáním jména výrobce a typového označení, jméno výrobce však často vynechávají. 

Kompletní žebříček 100 nejpopulárnějších dotazů naleznete na stránce http://jyxo.cz/d/topzbozi

Vyhledávání zboží přes Jyxo

Jyxo a knihy od Polzerů

Zařazení do katalogu zboží je zdarma

Chcete-li své produkty zařadit do zmíněného katalogu zboží, nemusíte se obávat několika tisícových investic. Zařazení by mělo být zdarma, provoz této služby je hrazen reklamou. Podle aktuálních údajů Jyxo prohledává zboží ve dvou a půl tisícovkách obchodů. S vyhledávačem zboí od Jyxo se setkáte také na portálu Atlas nebo na iDnes.cz.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru