Čivava, sobi a dárek pro každého

Jistě jste také zaregistrovali televizní a billboardové upoutávky na služby od Vodafone. Petr Čtvrtníček a sobí čivavy se zarývají do paměti skoro stejně jako ještě nedávno Jan Kraus a reklama na Český Telecom. Vodafone teď připravil webovou stránku, kde se o čivavách dozvíte mnohem více. A nejen to.

Na adrese www.darekprokazdeho.cz se dozvíte, jak se sympatická čivava jmenuje ve skutečnosti, kolik je jí let anebo zda již měla štěňata. Vodafone pro vás připravil koledy upravené do psího štěkání, vlastní melodie složené se psího poblafkávání si můžete nahrát pomocí Čivavizátoru.

Ve hře koulovaná má trojice nejlepších hráčů šanci získat zajímavou odměnu. Tak hurá do toho.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru