Bootstrap submenu a jeho editace

Zdravím,
tak jsem zkusil také Bootstrap framework a zatím co jsem se o něm dočetl, tak mi to přijde super - ale jsou tam velké otazníky, na které jsem prozatím nepřišel a proto se obracím na pomoc zkušenějším. Instalace je provedena pomocí Composeru, pak je vytvořeno sub-theme přes CDN podle jednoho návodu na youtube. Vše funguje jak má. Potom jsem nainstaloval modul Botstrap-library (také podle stejného videa) a nyní se dostávám k problému. Mám vypnutý CDN abych mohl používat lokální soubory, které jsem stáhl ze stránek Bootrstrapu v adresáři library. Pak jsem ještě zkopíroval z adresáře Bootstrap (theme) soubor overrides.min.css do sub-theme. Měl jsem za to, že se edituje tento, když se podle toho vide musel taktéž zkopírovat, ale vše se odkazuje na hlavní css styly v library a co víc, některé se odkazují na neexistující adresáře a soubory css v less adresáři, který neexistuje. Takže vlastně netuším, jak upravovat "správně" mé sub-theme.
Děkuji předem za odpověď, bude-li někdo znalý.
toto je to video: https://www.youtube.com/watch?v=gwJ9s-PfHLs
je to třetí díl, právě instalace modulu bootstrap-library, předchozí dva díly jsou o instalaci bootstrapu a jeho subtheme

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru