Bez Keria je iPhone pouze hračkou?

Nový multifunkční telefon Apple iPhone se teď pravidelně objevuje v odborných článcích, recenzích na zavedených serverech věnovaných mobilním technologiím, blozích internetových nadšenců a nedávno také v tiskové zprávě Kerio Technologies. Tam se mimo jiné dozvíte, že pro práci je iPhone použitelný až s Kerio MailServerem. Myslím, že to je docela odvážné tvrzení a zajímavá marketingová strategie.

iPhone je bezesporu pěkná technologická hračka (a to nemyslím nijak hanlivě, naopak), která vám umožní nejenom volat, ale také sledovat video, poslouchat hudbu, prohlížet internetové stránky a samozřejmě i pracovat s e-maily. Kerio si ale všímá především toho, že je iPhone pěkná hračka. Ve své tiskové zprávě možná použilo poněkud nevhodnou formulaci, když tvrdí, že díky jejich produktům je možné iPhone používat nejenom k hraní, ale i k práci.

Nový iPhone a psaní e-mailu

Psaní e-mailu v iPhone (zdroj: Apple)

Produkty od Kerio Technologies mám rád, ale toto rýpnutí si nemohu odpustit. Je pěkné, že iPhone teď bude moci být synchronizován s poštovním serverem od Keria, nicméně si myslím, že v případě potřeby iPhone využijete k práci a příjmu obchodních e-mailů i bez Keria. Jaký je váš názor? Může podobná strategie zvýšit prodeje Kerio MailServeru?

Přikládám zmiňovanou tiskovou zprávu:

Kerio MailServer doručuje obchodní e-maily na nový Apple iPhone

S novým Kerio MailServerem 6.4.1 je nyní možné Apple iPhone použít nejen na hraní, ale i pro práci.

Santa Clara, Kalifornie, 24. července 2007 - Kerio Technologies Inc., výrobce poštovního a groupwarového řešení pro malé a středně velké organizace, dnes oznámil vydání nového Kerio MailServeru, jenž přemění iPhone, nový telefon společnosti Apple, v moderní přístroj, který je možné využít i pro práci. Nová verze Kerio MailServeru umožňuje uživatelům na platformách Windows a Mac nativně synchronizovat e-maily, kalendáře a kontakty se svým Apple iPhonem.

"Lidé mimo kancelář či na cestách mohou nyní dostávat své pracovní e-maily a data z Kalendáře a Kontaktů z Kerio MailServeru přímo na svůj iPhone, a to kdekoliv se právě nacházejí," řekl Martin Viktora, CTO společnosti Kerio Technologies. "Mohou synchronizovat svá groupwarová data mezi serverem a svým iPhonem za použití desktopových klientů jak Windows tak i Mac, což v současné době jiná groupwarová řešení nenabízejí." 

E-mail je dostupný přes bezdrátovou síť společnosti AT&T nebo přes WiFi. Kalendáře a kontakty lze synchronizovat prostřednictvím programu iTunes přes kabelové spojení s Microsoft Outlookem na Windows a programy Apple Address Book a iCal na platformě Mac OS X. 

"Je skvělé, že se moji zákazníci používající Kerio MailServer mohou těšit z řešení, které je cenově příznivé a snadné na používání a které nyní spolupracuje s novým iPhonem," řekl Steve Sande, Prezident společnosti Raven Solutions, konzultační firmy v oblasti IT v Denveru v Coloradu, USA. 

Kerio MailServer poskytuje bezdrátový e-mail a synchronizaci kontaktů, kalendářů a úkolů také pro zařízení založená na technologiích Windows Mobile, Palm, Symbian a řešení BlackBerry.

O společnosti Kerio Technologies

Společnost Kerio Technologies (www.kerio.cz) obohacuje trh se softwarovými nástroji na zabezpečení internetové komunikace již od roku 1997. Zabývá se vývojem softwarových řešení poštovních serverů a firewallů pro malé a středně velké sítě.

Společnost má centrálu v kalifornské Santa Claře a pobočky v České republice a Velké Británii. Mezi partnery Kerio Technologies při vývoji softwarových technologií patří firmy McAfee a Internet Security Systems.

V srpnu 2006 získal Kerio MailServer ocenění Editor’s Choice časopisu Windows IT Pro v rámci testu alternativních řešení programu Microsoft Exchange. 

Kontakt
Helena Pelcová
Marketing Manager
Kerio Technologies s.r.o., ČR
Tel: 378 225 107
Email: hpelcova@kerio.com

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru