Banner Generator – freewarová pomůcka pro tvorbu bannerů

Protože občas potřebuji vytvořit reklamní proužky, bannery, které vypadají jako dialog ze systému Windows, vytvořil jsem jednoduchou pomůcku, která tento úkol značně urychluje. Díky Banner Generatoru nemusím spouštět Visual Studio, abych si tam naklikal dialog, který následně převedu na obrázek. Banner Generator umožňuje vlastnosti reklamního proužku zadat do příslušných políček a následně ihned zobrazí dialog s požadovanými vlastnostmi.
reklama

Banner Generator

Banner Generator je zdarma pro osobní i firemní použití, budu rád, když se ozvete s případnými požadavky na jeho vylepšení. Stahovat můžete na stránce programu.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru