Banner Generator – freewarová pomůcka pro tvorbu bannerů

Protože občas potřebuji vytvořit reklamní proužky, bannery, které vypadají jako dialog ze systému Windows, vytvořil jsem jednoduchou pomůcku, která tento úkol značně urychluje. Díky Banner Generatoru nemusím spouštět Visual Studio, abych si tam naklikal dialog, který následně převedu na obrázek. Banner Generator umožňuje vlastnosti reklamního proužku zadat do příslušných políček a následně ihned zobrazí dialog s požadovanými vlastnostmi.

Banner Generator

Banner Generator je zdarma pro osobní i firemní použití, budu rád, když se ozvete s případnými požadavky na jeho vylepšení. Stahovat můžete na stránce programu.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru