Aleš Zdvořák

Obrázek uživatele Aleš Zdvořák

Obsah uživatele

Statistika

Zdravim,

shanim nejaky modul, ktery by mi v bloku zobrazil, kolik je celkem uzivatelu registrovanych, kolik je na webu jiz clanku apod. Nevite o necem takovem ?

Predem dekuji

Dobrý večer,

moc děkuji za Vaši odpověď. Zkoušel jsem dle přechozích rad tuto funkci

<?php
print format_date(variable_get('install_time', time())); // vypise datum instalace webu
print format_interval(time() - variable_get('install_time', time())); // vypise dobu od instalace
?>

Ta sice zobrazí zhruba co požaduji, jenže zobrazuje datum instalace drupalu na server a web jsem spoustel az pozdeji a navic jsem chtel rozsirit zobrazi o minuty sekundy,
nejsem si jisty z vaseho odkazu, ktery jsem mi poslal kterou a jak funkci pouzit, modul jsem uprednostnoval, jelikoz v php zrovna guru bohuzel nejsem a tudiz by to pro me byl snazsi. Nebo kod co jsem poslal by mi i klidne stacil, jen ho trochu rozsirit o vice udaju delsi datum a cas. aby byl vypis komplexnejsi, aby datum bylo napr. Neděle, 21. dubna 2013 čas běhu 0 roků 1 měsíc dni hodiny sekund.

Jestli by to slo nejak rozsirit ci pouzit nejaky kod z Vami zaslaneho odkazu?

Mockrát děkuji

Ještě jsem zapomněl, moc se mi libi zde na Vašem webu, že máte předvyplněné hodnoty v login formuláří (jméno, heslo) a po kliknutí zmizí, mohl bych znát řešení ? Líbilo se mi to i u sebe na webu, předem moc děkuji.

Dobrý den,

ano o tomto modulu vím, sice mi zobrazí počet stažení, ale pouze jako informaci pro mě, jako administátora, resp. jsem nikde nenašel, jak ho nastavit (nemá moc nastavení) aby se mi zobrazil u příloh.

Mockrát děkuji, to je přesně ono, co jsem hledal. :-)