Zvýraznění syntaxe

Zdravím, zatím marně pátrám po nějakém modulu, který by uměl zvýraznění (x)html syntaxe přímo při psaní/editaci článku/příspěvku.

Existuje něco takového pro Drupal.

Díky

 

návštěvník

Já se s tím trápil dlouho, protože vše píšu v (x)html z ruky... a nakonec mi někdo poradil doplněk do prohlížeče Firefox - It's All Text!

Odkaz je zde: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/its-all-text/

U každého textového pole zobrazí tlačítko edit (pozor vyžaduje trochu cviku správně na něj kliknout) na které když klikneš, tak se obsah textového pole otevře v předvoleném editoru. Jakmile dáš v editoru uložit - obsah se přenese zpět do textového pole.

K mému překvapení funguje perfektně. Jako editor pro zmíněný doplněk používám EmEditor http://cs.emeditor.com/ do kterého jsem si dal Tidy - takže mohu kód i "skvěle" formátovat.

Jediná moucha byla ta, že Firefox jsem zrovna nemusel. Nakonec jsem si vytvořil portable verzi a když pracuji s Drupalem tak jen v něm... Dodávám, že jsem si zvykl a teď mám ve Firefoxu jen pracovní věci a ve "svém" oblíbeném zbytek.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru