Zoradenie osbahu pomocou Views

Dobrý deň. Potrebovala by som pomoc so zoradením obsahov na stránke. Chcela by som, aby sa zobrazovali od najstarších po najnovšie. Používam Drupal 7. Vo views mi to dalo možnosť udať presný link, kde sa to tak má zobrazovať, ale ja to chcem na celej webovej stránke. Neviem, ako to mám spraviť. Dopredu ďakujem za každú radu.

Profile picture for user Jan Polzer

Asi jste nepochopila smysl Views... S jejich pomocí si vytvoříte novou stránku a na ní určujete, jak se mají položky seřadit. Views neslouží k nastavení způsobu zobrazení na jinak generovaných stránkách na webu.

Pokud vám bude stačit ovlivnit zobrazení článků ve výpisech kategorií, můžete zapnout jedno z ukázkových View pro kategorie (tedy pro stránky taxonomy/term/*) a v něm nastavit řazení, jak potřebujete. Drupal pak Views upřednostní a výpisy kategorií zobrazí dle jejich nastavení.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru