Zobrazování obrázků.

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Dle knihy Drupal jsem si vytvoři typ obsahu s tím, že mám popisek "na titulku" a pak celý článek. Jako to máte Vy na stránkách Maxiorel " Letem světem IT" Je možné aby se zobrazovaly obrázky i tady? V celém článku s tím není problém. Při zobrazení přehledu na titulce mě to tam vypíše HTML kód ale obrázek ne a ne zobrazit. I přes to že při zadávání mám obrázky v obou sekcích a jsou vidět. Je problém v nastavení Views nebo typu obsahu. Děkuji za odpověď. Marek Klásek.

Fórum: 

Reklama

Zdravím. Možné to samozřejmě je. Problém bych si dovolil tipnout na to, že v políčku s obsahem “na titulku” nemáte zapnutý Full HTML formát textu, případně, že jste toto políčko definoval jako “plain text”. V obou případech pak Drupal při zobrazování obrázky odstraní.

Dejte vědět.

 

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Také zdravím. Tisíceré díky. Bylo zapnuto "plain text". To že musím mít zapnutý Full HTML to už mě potrápilo a vím, že to bez toho nejede. Ale ten "plain text" mě fakt nedocvakl. Ještě jednou moc díky. Nemůžu si pomoct, ale Drupal se mi čím dál víc líbí. Přeji hezký den Marek Klásek

Přidat komentář