Zobrazení přiložených obrázků a souborů

Ahoj,

 

tak mě příde že ze sedmičkou drupalem je to boj a boj oproti šestce - poté co jsem úpravou kódu v include/files.inc dosáhl toho že mě jde uploadovat obrázek z lokálu na web, mě zas teď nejdou připojené obrázky ani soubory zobrazit. U typu obsahu mám správně přidané oba typy pole pro soubor i obrázek, v editaci normálně přiložím, nahraje se to do sites/default/files - přímo přes URL to jde i stáhnout, ale když stránku uložím tak přílohy nikde. Dám editovat - a jsou tam.

 

Tak tady už opravdu nevím :(

 

TC

Fórum: 

Reklama

Tak ještě dodatek - nezobrazuje se to pouze v "plném zobrazeni" pokud stránku zaškrtnu jako Zobrazit na titulní tak se připojené soubory zobrazí ve zkrácené verzi ale před tím to hodí ještě hromadu chyb :(

<code>

  • Notice: Undefined offset: 6 ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 201 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 201 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Notice: Undefined offset: 6 ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 207 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Warning: array_values() [function.array-values]: The argument should be an array ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 207 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 201 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 201 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 207 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Warning: array_values() [function.array-values]: The argument should be an array ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 207 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc)

</code>

 

Takze jsem uz uplne ztracen

TC

Tak kdyby na to ještě nekdo narazil tak řešením je patch#22 z http://drupal.org/node/1169426

 

TC

Přidat komentář