Zobrazení přiložených obrázků a souborů

Ahoj,

 

tak mě příde že ze sedmičkou drupalem je to boj a boj oproti šestce - poté co jsem úpravou kódu v include/files.inc dosáhl toho že mě jde uploadovat obrázek z lokálu na web, mě zas teď nejdou připojené obrázky ani soubory zobrazit. U typu obsahu mám správně přidané oba typy pole pro soubor i obrázek, v editaci normálně přiložím, nahraje se to do sites/default/files - přímo přes URL to jde i stáhnout, ale když stránku uložím tak přílohy nikde. Dám editovat - a jsou tam.

 

Tak tady už opravdu nevím :(

 

TC

návštěvník

Tak ještě dodatek - nezobrazuje se to pouze v "plném zobrazeni" pokud stránku zaškrtnu jako Zobrazit na titulní tak se připojené soubory zobrazí ve zkrácené verzi ale před tím to hodí ještě hromadu chyb :(

<code>

  • Notice: Undefined offset: 6 ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 201 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 201 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Notice: Undefined offset: 6 ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 207 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Warning: array_values() [function.array-values]: The argument should be an array ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 207 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 201 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 201 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 207 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc).
  • Warning: array_values() [function.array-values]: The argument should be an array ve funkci file_field_prepare_view() (řádek: 207 v souboru /users/zalohovane/zusorchidea.com/test/modules/file/file.field.inc)

</code>

 

Takze jsem uz uplne ztracen

TC

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru